Chór

Chór szkolny spotyka się w środy na 7 lekcji, w godz. 13:40-14:25.

Zajęcia prowadzone są dla uczniów klas I-VII.

Chór prowadzi Barbara Hebda.

VII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś" w Rącznej - 11 I 2018

Zdjęcie użytkownika Gmina Liszki - Urząd.

11 stycznia w Szkole Podstawowej w Rącznej odbył się VII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś". Wszystkie występujące chóry i zespoły zaprezentowały bardzo zróżnicowany repertuar. Zabrzmiały kolędy najbardziej znane oraz utwory współczesne.

Nasz Chór szkolny wraz z Zespołem instrumentalnym wykonali pastorałkę "Jam jest dudka" oraz utwór "Skrzypi wóz".

Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom i obiecujemy, że za rok znów będziemy!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej 9 XI 2018

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie.

9 listopada chór szkolny Szkoły Podstawowej im. Antoniego Sewiołka w Czułowie wziął udział w Gminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Mnikowie w Szkole Podstawowej im. Księcia Józefa Poniatowskiego. Na przegląd przybyły chóry szkolne z Gminy Liszki. Wykonanych zostało wiele znakomitych pieśni patriotycznych, którym wtórowały trąbki, gitary, flety i instrumenty perkusyjne. Przegląd zakończył się występem gości oraz nauczycieli, do których śpiewu dołączyła publiczność. Chór Szkoły Podstawowej w Czułowie zaprezentował dwa utwory: "Co to za dzień" oraz "Pierwsza kadrowa". Gratulujemy występu zdolnym i pracowitym chórzystom naszej szkoły! Dziękujemy gospodarzom i organizatorom za miłe przyjęcie oraz za pielęgnowanie naszych narodowych tradycji. Z niecierpliwością oczekujemy spotkania za rok - w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z wydarzenia, znajdującej się na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Mnikowie:

zdjęcia Anna Kuźniar-Sobek

-----------------------------------------------------------------