Koło języka angielskiego

Zajęcia prowadzi Ewa Kulka

Uczniowie z klas I-VIII włączają się w działania Szkolnego Koła Wolontariatu oraz w akcje związane z kulturą i tradycją krajów anglojęzycznych.

...........................................................................................................................................................................

HALLOWEEN 2018

THANKSGIVING DAY

Z okazji Święta Dziękczynienia uczniowie i uczennice z klas I-VIII oraz wszyscy pracownicy szkoły napisali, co ich cieszy i za co mogą  podziękować. Uczniowie wpisali swoje podziekowania w języku angielskim na piórach indyków, natomiast pracownicy szkoły na liściach wokół drzewa.

PROJEKTY KLASY IV

Klasa IV wykonała w grupach dwa projekty: reklamowałą Polskę na podkoszulkach oraz poznawała Irlandię, Nową Zelandię i Kanadę.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Archiwum 2017/18

Archiwum 2016/17