Nasze sukcesy

2017/18

 

III Powiatowy konkurs literacko-plastyczny "Ja, mój kraj, moja mała ojczyzna" pod hasłem "Na ludowo"

Kraków,  październik 2017

        wyróżnienie Filip Mars
(nauczyciele przygotowujący do konkursu: Małgorzata Skrabalak, 
Anna Kuźniar-Sobek)

---------------------------------------------------------------

Konkursy plastyczne:


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój portret"

Kraków, Klub Kultury "Wola", listopada 2017

         I nagroda Filip Mars, klasa 6

         wyróżnienie Natalia Zajgier klasa 4

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)

 ---------------------------------------------------------------

Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej "Najpięknięjsza jest moja Ojczyzna"

Katowice, Pałac Młodzieży,  październik 2017

        wyróżnienie Filip Mars klasa 6

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)

---------------------------------------------------------------

Gminny Konkurs Plastyczny "Adam Chmielowski - Brat Albert, powstaniec, malarz, święty"

Mników,  8 października 2017

        nadrody: Natasza Lach klasa 5, Filip Mars klasa 6, Aleksandra Soja klasa 7 

 (nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek) 

---------------------------------------------------------------

KONKURSY SPORTOWE

(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)


Gminny Turniej Piłki Nożnej 

Liszki, 4 grudnia 2017

       II  miejsce

---------------------------------------------------------------




2016/17

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

          nagroda Maja Lach klasa 6 
          
nagroda Aleksandra Soja  klasa 6   

           wyróżnienie  Natasza Lach klasa 4 
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek) 
--------------------------------------------------------------- 

V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus" 

Kraków, Wawel, 24 maja 2017, temat piątej edycji konkursu - "Dawni mieszkańcy i obrońcy Krakowa"

           wyróżnienie I stopnia Filip Mars klasa 5

           wyróżnienie II stopnia Aleksandra Soja klasa 6 

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)

---------------------------------------------------------------  

XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"

Kraków, SCKM, 29 marca 2017

           wyróżnienie (V miejsce) Filip Mars  klasa 5

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)


---------------------------------------------------------------

XII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek" 

Kraków, Wawel, marzec 2017

           wyróżnienie II stopnia Krzysztof Karch klasa 3
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Agnieszka Hofman)

---------------------------------------------------------------

XIII Małopolski Konkurs Literacki "Przez porażkę do sukcesu" 

Kraków, SP 101

          nagroda II stopnia Zuzanna Wróblewska

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)

---------------------------------------------------------------

Małopolski konkurs kulinarno-filmowy "Odpowiedzialnie bo lokalnie"

Kraków,  październik 2016 

         Laureaci: Kuba Czech, Adam Nęcek, Arkadiusz Tworzyk, Szymon Tworzyk z klasy 6

---------------------------------------------------------------

Gminny Konkurs Recytatorski

Kryspinów 14 czerwca 2017

         II miejsce Maja Lach

         wyróżnienie Wikotoria Pióro

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)

---------------------------------------------------------------

XVII Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny  "Jedzmy zdrowo i odpowiedzialnie"
Czułów, 27 marca 2017
         II miejsce Maja Lach i Aleksandra Soja 
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek)
---------------------------------------------------------------


Konkursy plastyczne

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Odkrywamy zabytki Małopolski"

Kraków, Klub Kultury "Wola", marzec 2017

        wyróżnienie Wiktoria Pióro, klasa 2

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)

---------------------------------------------------------------

IV Gminny Konkurs Plastyczny "Bale w karnawale"

Piekary,  24 lutego 2017

          III miejsce Filip Mars klasa 5

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek) 

---------------------------------------------------------------

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój portret"

Kraków, Klub Kultury "Wola", listopad 2016

        wyróżnienie Nikodem Połeć z grupy przedszkolnej "Misie"
(nauczyciel 
przygotowujący do konkursu Sylwia Gołąb)

 

---------------------------------------------------------------

 

 KONKURSY SPORTOWE

(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)


Gminny trójbój lekkoatletyczny

Jeziorzany 12 czerwca 2017

       I miejsce w kategorii dziewcząt klas 5  - Aleksandra Soja;

       I miejsce w kategorii chłopców klas 6  - Damian Kuciel

       II miejsce w kategorii chłopców klas 6 - Arkadiusz Tworzyk

       I miejsce w kategorii chłopców klas 4  - Kacper Fiutowski

       III miejsce w kategorii chłopców klas 4 - MarekTworzyk

---------------------------------------------------------------

Gminne biegi przełajowe

 Dolina Mnikowska 24 kwietnia 2017

       I miejsce - Otylia Kuciel

       II miejsce: Kuba Czech, Arkadiusz Tworzyk

      III miejsce: Emilia Iwańska, Oliwia Kuciel

---------------------------------------------------------------

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców 

Liszki, 28 marca 2017

       II miejsce

--------------------------------------------------------------- 

Gminny Turniej Piłki Koszykowej Chłopców 

Liszki, 17 stycznia2017

       I miejsce

--------------------------------------------------------------- 

Gminny Turniej Piłki Nożnej 

Liszki, 24 listopada 2016

       III  miejsce

--------------------------------------------------------------- 

Gminny Turniej Sprawnościowy Oddziałów Przedszkolnych
Piekary, 7 czerwca 2017 r. 

         I miejsce - grupa "Tygrysków"

(nauczyciel Elżbieta Fryc)
 



2015/16

 

 

Małopolski Konkurs Historyczny "Wybitni władcy Polski - Piastowie"
FINALIŚCI: Filip GALOS, Wiktor KARCH, Kacper GRZESIAK! 


 


Kacper GRZESIAK  w obu etapach szkolnym i rejonowym zdobył maksymalną liczbę punktów (100%)!!!

Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 5 uczniów: Anna Fiutowska, Filip Galos, Kacper Grzesiak, Wiktor Karch, Weronika Poniedziałek! 

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)
---------------------------------------------------------------  

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

        nagroda - Michał Dymek, klasa 3  

        wyróżnienie - Maja Dymek, klasa 4  
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek) 
---------------------------------------------------------------  

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla najmłodszych "Entliczek-Pentliczek"

Kraków, MDK Grunwaldzka 5, 17 maja 2016 
I miejsce - Nikodem Adamski klasa „0" 


 

--------------------------------------------------------------- 

X Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"

Kraków, SCKM, 30 marca 2016

           wyróżnienie (VII miejsce): Filip Mars  klasa IV, Weronika Poniedziałek  klasa VI

           list gratulacyjny Anna Fiutowska  klasa VI

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)

--------------------------------------------------------------- 

Małopolski Konkurs Humanistyczny "Czas - wielki zegarmistrz świata"

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się dwie uczennice: Maja Lach i Angelika Piocha

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)

--------------------------------------------------------------- 

IV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus" 

Kraków, Wawel, 24 maja 2016, temat czwartej edycji konkursu - "Kraków żaków i uczonych".

           wyróżnienie I stopnia Maja Lach

           wyróżnienie II stopnia Weronika Poniedziałek

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)

--------------------------------------------------------------- 

XVI Międzygminny Konkurs Niepodległościowy "Mieszko I władcą chrześcijańskim - w 1050 rocznicę chrztu Polski"

Wołowice, 17 maja 2016

             II miejsce Kacper Grzesiak

             nagrody otrzymali również Anna Fiutowska  XI miejsce,  Wiktor Karch XII miejsce

            wyróżnienie otrzymała najmłodsza uczestniczka konkursu Maja Dymek

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek) 

--------------------------------------------------------------- 

Gminny konkurs języka angielskiego

Cholerzyn, 24 maja 2016

             I miejsce Kacper Grzesiak

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Ewa Kulka)

--------------------------------------------------------------- 

X Gminna Corrida Ortograficzna 

Kaszów, 17 maja 2016
          I miejsce Weronika Poniedziałek

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Skrabalak)

--------------------------------------------------------------- 
Gminny konkurs recytatorski „Humor w poezji"

Kryspinów, 28 kwietnia 2016 


I miejsce - Ignacy Adamski klasa IV

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)

---------------------------------------------------------------  

XVI Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Czyste powietrze - wspólne dobro!"

Czułów, 14 marca 2016

I miejsce: Anna Fiutowska klasa VI i Kacper Grzesiak klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek)

--------------------------------------------------------------- 


Konkursy plastyczne

(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - Zabierz mnie tam wyobraźnią 2016 „Kolorowe impresje"

Głowno, Miejski Ośrodek Kultury, czerwiec 2016

          kwalifikacja do wystawy Emilia IWAŃSKA

                                                 Jakub SMĘTEK

--------------------------------------------------------------- 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Inna Bajka"

Kraków, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, maj 2016

           wyróżnienie Maria ZATORSKA

                               Patrycja MIĘTKA

--------------------------------------------------------------- 

"Odkrywamy zabytki Małopolski"

Kraków, Klub Kultury Wola,  marzec  2016

           I miejsce Karolina KWOKA, klasa VI

--------------------------------------------------------------- 

III Gminny Konkurs Plastyczny "Mój dzień w szkole"

Piekary,  4 marca  2016

          I miejsce Marzena MIĘTKAklasa VI

---------------------------------------------------------------  


Gminne zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym

 Jeziorzany 6 czerwca 2016

       I miejsce w kategorii klas 4 dziewczątAleksabdra Soja;

       III miejsce w kategorii klas 6 dziewcząt  - Anna Zawłocka

       I miejsce w kategorii klas 5 chłopców - Flip Galos

       II miejsce w kategorii klas 5 chłopców - Arkadiusz Tworzyk

(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)

 


2014/15


WYNIKI SPRAWDZIANU KLAS VI

Wyniki naszych uczniów. Ogółem średni wynik w procentach – 78,4%. 
Język polski 80,4% (kraj – 73%), matematyka  76,3 % (kraj – 61%), język angielski na 88,1% (kraj – 78%). 
W rankingu szkół w całej Polsce, w skali staninowej (1 – 9) uzyskaliśmy wynik wysoki – 8 stanin
Uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych etapach kształcenia! 

Małopolski Konkurs Historyczny "Wielcy Polacy - wybitni generałowie"
FINALIŚCI: Jakub GUBAŁA, Marcelina MROZOWICZ 

          

 
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 6 uczniów: Julia Fiutowska, Jakub Gubała, Kacper Grzesiak, Marcin Maciusik; Marcelina Mrozowicz, Daniel Pawłowicz! 

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)


III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus"  dla uczniów klas V-VI

Kraków, Wawel, 20 maja 2015 Temat trzeciej edycji konkursu - "Złoty Wiek na Wawelu i w Krakowie".

 

I miejsce - Julia Fiutowska, klasa VI

Organizatorami konkursu są Zamek Królewski na Wawelu i Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. J. Słowackiego. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Krakowa, Marszałka Województwa Małopolskiego, Instytutu Historii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)


IX Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"

 Kraków, SCKM, 11 lutego 2015

           II miejsce  Julia Fiutowska  klasa VI

           wyróżnienie Emilia Marasik  klasa VI

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)

 

Małopolski Konkurs Matematyczny 
         Jakub Gubała uczeń klasy VI zakwalifikował się do etapu rejonowego
(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Pilińska)


 X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"

Kraków, Wawel, marzec 2015

             wyróżnienie II stopnia -  Sebastian Fiutowski
(nauczyciel przygotowujący Małgorzata Czaplińska)


XV Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Las i jego mieszkańcy"

Czułów, 5 marca 2015

             I miejsce: Wiktor Karch klasa V i Andżelika Mucha klasa VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu Aldona Dymek)


I Gminny Konkurs Humanistyczny "Mitologia źródłem wartości"
Liszki 12 marca 2015 r.
           I miejsce: Julia Fiutowska, Jakub Gubała, Emilia Marasik uczniowie klasy VI
(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Skrabalak) 


X Gminna Corrida Ortograficzna (Kaszów, 24 kwiecień 2015)
          II miejsce Kacper Grzesiak

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Skrabalak) 

 


Konkursy plastyczne

(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)

 

Małopolski Konkurs Plastyczny "Światło czarodziejem magii"

Kraków, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie,  21 maja  2015
(na konkurs wpłynęło 860 prac) 

          II nagroda Emilia MARASIK,  klasa VI

            


Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Przyroda w kolorach - Tajemniczy las"

Kraków, 23 maja 2015
           II nagroda Ewa Skrabalak - uczestniczka zajęć koła plastycznego w naszej szkole 
           kwalifikacja do wystawy Marzena Miętka klasa V


Gminne zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym

 Jeziorzany 17 czerwca 2015

       II miejsce - Anna Zawłocka; Filip Galos

(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)


Gminny Turniej Sprawnościowy Oddziałów Przedszkolnych
Piekary, czerwiec 2015 r. 

         I miejsce - 10 osobowa grupa z Misiów i Tygrysków 



2013/14

 

Edukacyjna Wartość Dodana

Obliczyliśmy Edukacyjna Wartość Dodaną (EWD) dla naszych absolwentów urodzonych w roku 2001. 

Po wprowadzeniu wyników uzyskanych przez uczniów w klasie III (w 2011 r.) w Ogólnopolskim Badaniu Umiejętności Trzecioklasistów oraz wyników sprawdzianu w klasie VI (w 2014 r.) otrzymaliśmy EWD (Edukacyjna Wartość Dodaną) dla tego rocznika. Wskaźnik EWD wynosi 4,7 co stanowi, iż trzecioklasiści rozwinęli umiejętności i poszerzyli swoje wiadomości w stopniu wysokim. Cieszymy się bardzo i gratulujemy absolwentom.

 

Wynik Sprawdzianu po klasie szóstej

31,9 punktów to średnia  naszej klasy szóstej. Wynik ten plasuje naszą szkołę w 5 % szkół kraju o najwyższym wyniku - 9 stanin (dla porównania średni wynik gminy 28,1, powiatu 27,7, województwa 26,8). Uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych etapach kształcenia.
 

Małopolski Konkurs Historyczny " Wielcy Polacy - zasłużeni dla niepodległości" 
        Finaliści:  Gabriela GRZESIAK i Jakub GUBAŁA


Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 5 uczniów: Jakub Gubała, Gabriela Grzesiak, Marcelina Mrozowicz, Daniel Pawłowicz, Julia Kącik

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)


VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"

Kraków, SCKM, 26 lutego 2014

             wyróżnienie - listy gratulacyjne: Julia Fiutowska, Macelina Mrozowicz

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)


II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus"  dla uczniów klas V-VI

Kraków, Wawel, 20 maja 2014

           III miejsce - Julia Fiutowska, klasa V

           wyróżnienie I stopnia - Gabriela Lach,  klasa VI

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)

 

IV Gminny Konkurs Matematyczny im. Jana Kantego Steczkowskiego

             wyróżnienie Gabriela Grzesiak  uczennicaklasy VI

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Pilińska)


XIV Gminny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny "Owoce i warzywa w naszym jadłospisie"

Czułów, marzec 2014

             II miejsce Andżelika Mucha i Honorata Ziaja

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Krystyna Kruszewska)


Gminne zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym

 Jeziorzany 23 czerwca 2014

       I miejsce w kategorii klas czwartychAnna Zawłocka

(nauczyciel przygotowujący - Mateusz Kozioł)


Konkursy plastyczne

(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ilustracja do wierszy Tuwima"

Kraków, SCKM, grudzień 2013

          I nagroda GABRIELA LACH,  klasa VI

            wyróżnienie GABRIELA RZEWUSKA,  klasa V


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Lubimy mokradła"

Warszawa, Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, grudzień 2013

          wyróżnienie JULIA FIUTOWSKA,  klasa V

            wyróżnienie GABRIELA RZEWUSKA,  klasa V



2012/13


Małopolski Konkurs Historyczny "Wielcy Polacy - wybitni dowódcy" 
         Finaliści: Michał BENTKOWSKI, Patryk WIECHEĆ, Zuzanna ZAWŁOCKA; 


Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Michał Bentkowski, Kamil Skalny, Patryk Wiecheć, 
Zuzanna Zawłocka
;
   

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)


XIII Gminny Konkurs Przyrodniczo -Ekologiczny -"Ptaki Polski zagrożone wyginięciem"

Czułów, 12 marca 2013

             II miejsce Rafał Nęcek i Kinga Solarz  

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Krystyna Kruszewska)


 VIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"

Kraków, Wawel, 19 marca 2013

             wyróżnienie II stopnia -  Weronika Poniedziałek

(nauczyciel przygotowujący Magdalena Drużkowska)

 III Gminny Konkurs Matematyczny im. Jana Kantego Steczkowskiego

             wyróżnienie Krzysztof  Pituła  uczeńklasy VI

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Pilińska)


 I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakus" dla uczniów klas V-VI

Kraków, Wawel, 9 maja 2013

          wyróżnienie I stopnia - Julia Kącik,  klasa V

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Anna Kuźniar-Sobek)


Sukces naszych uczennic w konkursie "Moja niby-UE"

Kraków, czerwiec 2013 

Uczennice klasy IV Emila Marasik i Julia Fiutowska zdobyły I miejsce, 
nagrodą jest wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Brukseli 

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Dorota Tyrała)



Gminne zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym

 Jeziorzany 17czerwca 2013

       III miejsce - Krzysztof Pituła

(nauczyciel przygotowujący - Radosław Łączyński)


Konkursy plastyczne

(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)

 

"Barwy Jesieni" - XI edycja konkursu, październik 2012

Organizatorem konkursu jest Osiedlowy Klub Kultury Soboniowice – jednostka organizacyjna Domu Kultury „Podgórze” Krakowie. Jury konkursu oceniło prawie 600 prac, które spłynęły z 46 placówek oświatowych i kulturalnych  z terenu południowej Polski.

            II nagroda: Weronika Poniedziałek, klasa III

 

"Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla  nic złego nie zrobi nikomu"

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, etap powiatowy, Kraków, marzec 2013

           II nagroda: Zuzanna Zawłocka

 

2011/2012


Wynik Sprawdzianu po klasie szóstej

31,4 punktów to średnia  naszej klasy szóstej. Wynik ten plasuje naszą szkołę w 4% szkół kraju o najwyższym wyniku - 9 stanin (dla porównania średni wynik gminy 24,2,  powiatu 24,4,  województwa 23,7). Uczniom gratulujemy i życzymy  sukcesów w następnych etapach kształcenia.

 

 Małopolski Konkurs Humanistyczny „U źródeł...”

       finalistkiMAGDALENA MARASIK i NATALIA WÓJCIK uczennice klasy VI

       NATALIA WÓJCIK uzyskała najwyższy wynik w etapie rejonowym - 73 punkty na 77 

Natalia Wójcik i Magdalena Marasik

(nauczyciele przygotowujący do konkursu  Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar-Sobek)

Małopolski Konkurs Przyrodniczy „Las, jako środowisko życia”

do etapu rejonowego zakwalifikowała się 

             KAROLINA LACH uczennica klasy VI 

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Krystyna Kruszewska)

 

 Krzysztof Madyda uczeń klasy VI został stypendystą Fundacji "Zdolny Uczeń"

im. Adama Gołąba (Mników, 22 grudnia 2011)

 

II Gminny Konkurs Matematyczny im. Jana Kantego Steczkowskiego

             wyróżnienie PATRYK WIECHEĆ uczeń klasy V

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Pilińska)

 

 Konkurs wiedzy o książce  pt. "Awantura o Basię"

gminny: Piekary, 16 kwiecień 2012 r.

              klasa III zdobyła III miejsce

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Czaplińska)

 

X Gminna Corrida Ortograficzna (Kaszów, 23 kwiecień 2012)

              II miejsce MAGDALENA MARASIK


Gminny Konkurs Szachowy (Kryspinów, 7 maja 2012 r.)

              I miejsce KRZYSZTOF PITUŁA uczeń klasy V

             III miejsce PATRYK WIECHEĆ uczeń klasy V

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Kamil Skwira)

 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego (Cholerzyn, 11 maja 2012 r.)

             III miejsce ARKADIUSZ MADEJ uczeń klasy VI)

( nauczyciel przygotowujący do konkursu Ewa Kulka)

 

Międzynarodowy konkurs matematyczny "Kangur Matematyczny" ( maj 2012)

       wyróżnienie   PATRYK WIECHEĆ uczeń klasy V 

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Pilińska)

 

 

Konkursy plastyczne

(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)

 

 „Portret Świętego Mikołaja"

gminny: Kryspinów, grudzień 2011r.

             wyróżnienie KAROLINA KWOKA uczennica klasy II

 

Wojewódzki konkurs plastyczny - "Świat bez wynalazku koła"

Dom Kultury "Podgórze", Kraków, maj 2012

             III nagroda IZABELA ŚLUSARCZYK

            wyróżnienie ZUZANNA ZAWŁOCKA


Wojewódzki konkurs plastyczny - "Najpiękniejsze drzewo okolicy"

Towarzystwo na Rzecz Ochrony Przyrody, Kraków, czerwiec-październik 2012

           I  nagroda:  Patrycja Suchan klasa V

                               Gabriela Lach klasa IV

           II nagroda: Gabriela Korczek, klasa V

                              Izabela Ślusarczyk klasa V

                              Julianna Wójcik klasa IV

           wyróżnienie :  Zuzanna Zawłocka klasa V


2010/2011

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny „Wielcy znani i mniej znani”

         Magdalena Marasik uczennica klasy V 

         zakwalifikowała się do etapu rejonowego

(nauczyciele przygotowujący do konkursu  Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar-Sobek)

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT, ("Jersz")

          Rafał Nęcek dyplom za uzyskanie dobrego wyniku ( 77,98% punktów możliwych do uzyskania)

          Mateusz Grabowski dyplom za uzyskanie dobrego wyniku ( 76,09% punktów możliwych do uzyskania)

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Pilińska)

 

Konkurs recytatorski poezji K.I. Gałczyńskiego „ Siódme niebo”

Kraków: Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego

           wyróżnienie Natalia Wójcik klasa V

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Skrabalak)

 

Małopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „Zaczytana zakładka“

         wyróżnienie: Gabriela Korczek uczennica klasy IV 

(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak,

                                                                   Anna Kuźniar-Sobek)

 

Gminny Konkurs Mitologiczny „Bliżej Olimpu” (Cholerzyn)

         III miejsce  Magdalena Marasik uczennica klasy V 

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)

 

Gminny Konkurs Ortograficzny (Kaszów)

        I miejsce Julianna Wójcik klasa III

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Marzena Michno)

       III miejsce Magdalena Marasik klasa V

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Skrabalak)

 

I Gminny Konkurs Matematyczny

         wyróżnienie Mateusz Grabowski klasa VI

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Pilińska)

 

Konkursy plastyczne

(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)

 

 „Powódź, pożar, dniem czy nocą – strażak przychodzi ci z pomocą“

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

etap gminny - nagroda Zuzanna Zawłocka uczennica klasy IV 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Światło“

         wyróżnienie Gabriela Korczek uczennicay klasy IV 

 

 

2009/2010

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny „Świat beztroski – świat bez troski?”

           finalista SEBASTIAN KAMIŃSKI uczeń klasy VI

(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar- Sobek)

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

           finalista KAROL MADEJ uczeń klasy VI

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Pilińska)

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT ("Jersz")

          Karol Madej dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku 84,78%  punktów możliwych do uzyskania)

          Arkadiusz Madej dyplom za uzyskanie dobrego wyniku ( 78,57 punktów możliwych do uzyskania)

(nauczyciel przygotowujący do konkursu  Małgorzata Pilińska)

 

Konkursy plastyczne

(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)

 

„Święty Franciszek Patron Ekologów”

Gminny: Kaszów, październik 2009

            w kategorii klas I -III    I nagroda  Kamila Korczek
            w kategorii klas IV-VI   I nagroda  Magdalena Marasik

                      

„Kardynał Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia”

Gminny: Kryspinów, październik 2009

             II nagroda Gabriela Korczek

            wyróżnienie Michał Madyda (album)

 

„Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

Ogólnopolski 2010

             w etapie gminnym - II nagroda  Gabriela Korczek

 

„Polska i jej sąsiedzi” - VIII gminny konkurs o Unii Europejskiej

Gminny: Jeziorzany 20.04. 2010

             I nagroda Julianna Wójcik

          wyróżnienia: Kinga Solarz

                              Natalia Wójcik

                              Zuzanna Zawłocka

 

Konkurs malarski w ramach II Powiatowego Dnia Młodzieży

Powiatowy: Mników, maj 2010

            II nagroda Wiktoria Galos

 

„Namaluj Chopina”

Ogólnopolski: Warszawa, czerwiec 2010

       nagrody: Gabriela Korczek

                       Emilia Marasik

                       Kinga Solarz

                       Zuzanna Zawłocka

(wyniki zamieszczone w dodatku do PolitykiMagazyn Chopin)

 

2008/2009

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny „Gdy człowiek nauczył się pisać...”

w etapie rejonowym

          SEBASTIAN KAMIŃSKI, uczeń klasy V zajął IV miejsce 

(nauczyciele przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak, Anna Kuźniar-Sobek,)

 

„Bajka ekologiczna połączona z ilustracją”

    Powiatowy: Kraków, Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, styczeń 2009

         kat. klasy V: II miejsce NATALIA WÓJCIK

                               III miejsce WIKTORIA GALOS

        kat. klasy VI: II miejsce KATARZYNA SOCHACKA

                               III miejsce ARKADIUSZ PITUŁA

(nauczyciele przygotowujący do konkursu  bajka       - Małgorzata Skrabalak

                                                                    ilustracja - Anna Kuźniar-Sobek)

 

Gminny Konkurs  „Gotycki Kraków”

Morawica, maj 2009

         I miejsce NATALIA WÓJCIK klasa V

        II miejsce WIKTORIA GALOS klasa V

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar- Sobek)

 

Gminny Konkurs Sudoku

Czułów, 2009

       I miejsce ARKADIUSZ PITUŁA klasa VI

      II miejsce KAMIL GALOS klasa IV

(nauczyciel przygotowujący Małgorzata Pilińska)

 

Konkursy plastyczne

(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)

 

„Świąteczne karteczki”

   Kraków, MDK Dom Harcerza, grudzień 2008

           I nagroda   ZUZANNA ZAWŁOCKA klasa II

          wyróżnienie EMILIA MARASIK klasa 0

 

„Europa wczoraj i dziś”

   Gminny: Jeziorzany, kwiecień 2009             

    kat. dzieci młodsze   I nagroda  GABRIELA KORCZEK klasa II

                                  III nagroda  MAGDALENA MARASIK klasa III

                                  III nagroda  JULIANNA WÓJCIK klasa 0

    kat. dzieci starsze   II nagroda  WIKTORIA GALOS klasa V

 

„Gotycki Kraków”

Gminny: Morawica, maj 2009

          III nagroda     WIKTORIA GALOS klasa V

          wyróżnienia     MAGDALENA MARASIK klasa III

                                 NATALIA WÓJCIK klasa III

 

„Słowo malowane” - Wiersze Wandy Chotomskiej - „A ja mam psa”

Kraków, Dom Kultury Podgórze, kwiecień 2009

            II nagroda    NATALIA WÓJCIK klasa III

           IV nagroda    MAGDALENA MARASIK klasa III

 

„Słowo malowane” - Wiersze Wandy Chotomskiej - „Bańkowice mydlane”

Kraków, Dom Kultury Podgórze, maj 2009

           I nagroda      ANNA ZAWŁOCKA klasa 0

           III nagroda    GABRIELA KORCZEK klasa II

           wyróżnienia    KINGA SOLARZ klasa II

                                  ZUZANNA ZAWŁOCKA klasa II

 

2007/2008

 

Gminny Konkurs  „Spacerkiem po Krakowie - Wawel”

Morawica, maj 2008

         I miejsce: NATALIA WÓJCIK klasa IV

                          WIKTORIA GALOS  klasa IV

                          KATARZYNA SOCHACKA klasa VI

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)

 

V Krakowski Konkurs Recytatorski

         wyróżnienie KATARZYNA SOCHACKA

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Małgorzata Skrabalak)

 

Konkursy plastyczne

(nauczyciel przygotowujący do konkursów Anna Kuźniar-Sobek)

 

Gminny konkurs plastyczny „Powiew chłodnego wiatru” (Jeziorzany)

           I nagroda    PATRYCJA BATOR klasa III

           wyróżnienie  SYLWIA BRZYSZCZYK klasa VI

 

Gminny konkurs plastyczny „Spacerkiem po Krakowie - Wawel” (Morawica)

           I nagroda    SYLWIA BRZYSZCZYK klasa VI 


Gminny Konkurs Plastyczny "Brzechwałki" (Morawica)

          II nagroda MAGDALENA MARASIK

         wyróżnienie GABRIELA KORCZEK                             

                             ZUZANNA ZAWŁOCKA

 

             

2006/2007

 

Gminny Konkurs „Poznajemy Kraków”

Morawica, maj 2007

        II miejsce: KAMIL GAWIN klasa VI

                          DOMINIKA GRZYBCZYK klasa VI

                          KATARZYNA SOCHACKA klasa V

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)

 

Gminny konkurs plastyczny: „Ciepłe klimaty” (Jeziorzany)

         II nagroda    WIKTORIA GALOS klasa III 

         III nagroda   SYLWIA BRZYSZCZYK KLASA V 

         wyróżnienie  GABRIELA KOPEĆ klasa VI 

(nauczyciel przygotowujący do konkursu Anna Kuźniar-Sobek)