Rok szkolny 2015/16

W tym roku szkolnym zostało wprowadzonych sześć innowacji pedagogicznych, w celu poprawy jakości nauczania i wychowania. Pierwsza z nich dotyczy najmłodszej grupy dzieci, a mianowicie przedszkolaków, jest to „Małe laboratorium przedszkolaka”, w którym dzieci prowadzą ciekawe eksperymenty i doświadczenia, w oparciu o praktyczne działania. Kolejne innowacje to autorskie programy „Eksperymentuj, baw się i ucz”, „Gry i zabawy logiczne” skierowane do klas I-III oraz program propagujący zdrowe odżywianie "Bądź zdrowy, włącz tryb warzywno-owocowy!" obejmujący dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III. Wprowadzona została również innowacja pedagogiczna „Savoir vivre znam, dobre maniery mam”, mająca na celu poprawić kulturę osobistą uczniów (dotyczy ona wszystkich dzieci i uczniów), a także innowacja doskonaląca sprawność małej motoryki i jakość graficzną pisma pt. "Ładne pisanie to łatwe zadanie" (oddziały "0" - VI).