Dzień Edukacji Narodowej - 11 X 2017

Galeria zdjęć

        11 października obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Akademia rozpoczęła się od części artystycznej. Występ przygotowała klasa druga z wychowawcą. Uczniów wspierał chór szkolny pod kierunkiem pani Barbary Hebdy. Podczas krótkiego montażu słowno-muzycznego uczniowie wyrazili swoją wdzięczność nauczycielom za ich codzienny trud, za ich „cierpliwość nieprzebraną, za poprawianie naszych błędów”. Obok tych wszystkich podziękowań klasa druga składała też życzenia: „Niech Wam nie zabraknie nigdy zdrowia, niech szkoła w dom się wspólny zmienia”. W tym dniu pamiętaliśmy również o wszystkich pracownikach naszej szkoły. W drugiej części uroczystości Pani Dyrektor dziękowała wszystkim rozdając nagrody Dyrektora i Listy Gratulacyjne dla nauczycieli i pracowników szkoły. (Barbara Marasik)