Rodzinny wyjazd na narty klasy II - 13 I 2018r

 13 stycznia uczniowie klasy II wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem pojechali na narty do Murzasichle. Tam pod fachowym okiem instruktora narciarstwa Pana Michała Łączyńskiego (taty Martusi z naszej klasy) dzieci z wielkim zapałem i zaangażowaniem uczyły się jazdy na nartach. W radosnej i miłej atmosfrze spędziliśmy ten sobotni dzień, a dzieci wracały zmęczone, ale uśmiechnięte i bardzo zadowolone, że zdobyły nowe umiejętności (niektórzy rodzice też poznawali tajniki narciarstwa od podstaw). Wszyscy są chętni do doskonalenia jazdy na nartach podczas kolejnych wyjazdów. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu i opiece nad dziećmi, a szczególnie Panu Michałowi Łączyńskiemu za bezinteresownie poświęcony czas dla naszych uczniów. (Barbara Marasik)