Rada Rodziców - ogłoszenia

Komitet Rodzicielski - przelew

Informujemy, że od grudnia 2018 r. składkę na Komitet Rodzicielski można wpłacać również przelewem. Liczymy na to, że taka forma przekazywania wpłat zarówno będzie wygodniejsza dla rodziców jak i zaoszczędzi pracy naszemu Skarbnikowi. Oczywiście tradycyjna forma przekazywania składki nadal obowiązuje.

Dane do przelewu:

Nr rachunku: 65 1020 2892 0000 5102 0688 4490  (PKO Bank Polski SA)

Tytuł: Imię i Nazwisko ucznia, Klasa,  Komitet Rodzicielski

Nazwa odbiorcy: SKO przy Szkole Podstawowej im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Akcja Przekaż 1% podatku

Rada Rodziców aktywnie wspiera działania Dyrekcji polegające na pozyskiwaniu środków na potrzeby szkoły. Jedną z ostatnich inicjatyw jest nawiązanie współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska i przystąpienie do akcji przekaż 1% odpisu od podatku na cele SP w CzułowieGorąco zachęcamy wszystkich rodziców aby w swoich rozliczeniach rocznych pamiętali o szkole w Czułowie. Jak wypełnić PIT?

SKO Rady Rodziców

Informujemy, że od listopada 2018 r Rada Rodziców przy Szkole podstawowej w Czułowie rozpoczęła współpracę z PKO Bank Polski S.A. W ramach istniejącej umowy Szkoly z SKO PKO Bank Polski S.A uruchomiono dwa dodatkowe rachunki bankowe na potrzeby Rady Rodziców:

  • SKO konto dla Rada Rodziców 
  • SKO konto plan dla Rady Rodziców