„Wszystkie Kolory Świata” – akcja UNICEF - 12 II 2019

W tym roku po raz trzeci z rzędu nasz szkoła wzięła udział w akcji UNICEF „Wszystkie kolory Świata”. Jest to akcja, dzięki której do dzieci mieszkających w Afryce trafią szczepionki, koce, tabletki uzdatniające wodę itp. Uczniowie naszej szkoły uszyli 15 lalek, które były licytowane podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dziękuję wszystkim Babciom, Dziadkom i Rodzicom za hojne darowizny. Otrzymaliśmy kwotę 730 zł! Podziękowania składam również Mai i Marcelinie Dymek, Kai i Faustynie Nowak, Wiktorii Pióro, Łucji Skrabalak, Piotrowi Nęckowi, Annie Kopeć, Emilii Brzyszczyk, Helenie Jurczyk, Aleksandrze Tworzyk i Magdalenie Zawłockiej, a także ich rodzicom za uszyte lalki oraz Wojciechowi Zatorskiemu i Kacprowi Fiutowskiemu za przeprowadzenie licytacji.

Agnieszka Hofman

Zdjęcia: Ewa Kulka