Taneczne sukcesy naszych uczniów z Zespołem Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka"

Obraz może zawierać: 5 osób, ludzie tańczą, ludzie stoją i buty

Z wielką przyjemnością informujemy, iż nasi uczniowie  Emilia Fryc i Marek Tworzyk otrzymali Stypendium Wójta Gminy Liszki za rok 2019.
Emilia i Marek są członkami Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka" oraz tancerzami tańców polskich. W roku 2019 wielokrotnie stawali na najwyższych stopniach podium a w listopadzie zostali wice Mistrzami Polski w Polskich Tańcach Narodowych w formie towarzyskiej Polskiego Towarzystwa Tanecznego.
Wsród członków Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka" odnoszących  sukcesy w ogólnopolskich turniejach tanecznych są także Michał Dymek i Marcelina Dymek ! Gratulujemy!

zdjęcie ze strony: Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka"; więcej na stronie Zespół Pieśni i Tańca "Ziemia Lisiecka"