Oddzial przedszkolny

W Szkole Podstawowej im. Antoniego Sewiołka w Czułowie funkcjonują cztery oddziały przedszkolne:

Dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach od 7.00 do 17.00.

Oprócz stałych zajęć dydaktycznych w każdej grupie realizowane są zajęcia rytmiczno-muzyczne, gimnastyczno-ruchowe, język angielski.

Konkurs plastyczny "Liściaste fantazje" rozstrzygnięty!

Wybór najlepszej "Liściastej fantazji" okazał się nie lada wyzwaniem, ponieważ wszystkie przyniesione przez dzieci prace były niezwykle interesujące i twórcze. W  dokonaniu wyboru trzeba było zasięgnąć opini eksperta, czyli pani od plastyki, która swoim fachowym okiem spojrzała na prace naszych twórców.

Najlepszą pracą okazała się fantazja Macieja Macha, który zajął I miejsce w konkursie!

II miejsce - Katarzyna Mach, Nikodem Połeć, Zuzanna Pasiak

III miejsce - Aleksandra Tworzyk, Bartosz Rzewuski, Agata i Jan Zajączkowscy

Wyróżnienia - Paulina Feluś, Lena Jamrógiewicz, Amelia Brzyszczyk

Wszytkim dzieciom i ich rodzicom serdecznie gratulujemy!

Spotkanie z Ewą Stadtmüller - pisarką, autorką książek dla dzieci - 6 X 2017

-----------------------------------------------------------------------------

Dzień Przedszkolaka - 22 IX 2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------