Oddzial przedszkolny

W Szkole Podstawowej im. Antoniego Sewiołka w Czułowie funkcjonują cztery oddziały przedszkolne:

Dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach od 7.00 do 17.00.

Oprócz stałych zajęć dydaktycznych w każdej grupie realizowane są zajęcia rytmiczno-muzyczne, gimnastyczno-ruchowe, język angielski.

KONKURS PLASTYCZNY - MATEMATYKA KRÓLOWA NAUK

W związku z tym, że rok 2019 został ustanowiony rokiem matematyki w oddziałach przedszkolnych został zorganizowany konkurs plastyczny pt. "Matematyka Królowa Nauk - Sylwetka Pani Matematyki oczami dziecka". Zadaniem dzieci było wykonanie pracy w domu i dostarczenie jej do przedszkola. Komisja konkursowa wybierając zwycięzców brała pod uwagę samodzielność, kreatywność oraz estetykę. Wybór nie był łatwy ponieważ wszystkie prace były wykonane na wysokim poziomie.(D.Mądra)

Laureaci konkursu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------