TYGRYSKI

Do grupy "Tygryski" uczęszcza 19 sześciolatków. Zajęcia trwają od godz. 8.00 do 13.00. Oprócz zajęć codziennych w przedszkolu "Tygryski" mają też j. angielski, gimnastykę, rytmikę, religię i zajęcia z mandalami.

Wychowawczyni: Elżbieta Fryc

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Spotkaliśmy się z młodszymi kolegami z grup Antonki, Skrzaty i Misie i wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę "Przedszkolaki, to my!".  Potem w swojej sali spędziliśmy czas na radosnej zabawie, rozegraliśmy balonikowy mecz i stworzyliśmy balonikowe stworki.

   

 WARSZTATY W CASTORAMIE

23 października pojechaliśmy do Krakowa na warsztaty "Majsterkowo" w Castoramie. Zostaliśmy miło przywitani i zaprowadzeni do przygotowanych dla nas stanowisk pracy. Każdy z nas własnoręcznie stworzył drewniane "cuda": skrzynkę na narzędzia lub stojak na kubki. Świetnie poradziliśmy sobie z młotkami, gwoździami, klejem i wkrętarką. Prawdziwi z nas majsterkowicze!

  

              

  --------------------------------------------------------

Tygryski archiwum 2017/18

Tygryski archiwum 2016/17

Tygryski archiwum 2015/16

Tygryski archiwum 2014/15