TYGRYSKI

Do grupy "Tygryski" uczęszcza 19 sześciolatków. Zajęcia trwają od godz. 8.00 do 13.00. Oprócz zajęć codziennych w przedszkolu "Tygryski" mają też j. angielski, gimnastykę, rytmikę, religię i zajęcia z mandalami.

Wychowawczyni: Elżbieta Fryc

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BAL KARNAWAŁOWY

DZIEŃ GORĄCEJ CZEKOLADY

WSPÓLNE ZABAWY NA ŚNIEGU

WIGILIA W NASZEJ GRUPIE

GMINNE SPOTKANIE ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

"RADOSNE OCZEKIWANIE" W CHOLERZYNIE

ZWIEDZANIE SZKOLNEJ IZBY REGIONALNEJ

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

ZABAWY ANDRZEJK0WE

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Spotkaliśmy się z młodszymi kolegami z grup Antonki, Skrzaty i Misie i wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę "Przedszkolaki, to my!".  Potem w swojej sali spędziliśmy czas na radosnej zabawie, rozegraliśmy balonikowy mecz i stworzyliśmy balonikowe stworki.

WARSZTATY W CASTORAMIE

23 października pojechaliśmy do Krakowa na warsztaty "Majsterkowo" w Castoramie. Zostaliśmy miło przywitani i zaprowadzeni do przygotowanych dla nas stanowisk pracy. Każdy z nas własnoręcznie stworzył drewniane "cuda": skrzynkę na narzędzia lub stojak na kubki. Świetnie poradziliśmy sobie z młotkami, gwoździami, klejem i wkrętarką. Prawdziwi z nas majsterkowicze!

--------------------------------------------------------

Tygryski archiwum 2017/18