Wydarzenia 2012/13

 Szkoła Ucząca Się

Środa, 12 czerwca, to dzień, do którego Szkoła przygotowywała się przez ostatnie trzy lata. W tym dniu odbył się bowiem panel koleżeński kończący projekt „Szkoła Ucząca Się”.

Było to ważne, ale i bardzo pracochłonne przedsięwzięcie.  
Nauczyciele, realizując projekt, postawili sobie dwa cele:
1. Stosowanie NaCoBeZu i innych nowoczesnych metod nauczania podczas lekcji;
2. Promocja Szkoły.

             Na panel zostali zaproszeni nauczyciele innych szkół, które również pretendują do miana Szkoły Uczącej Się albo już to miano posiadają. Ich zadaniem było zdecydować czy Szkoła Podstawowa w Czułowie  zrealizowała swoje cele i zasługuje na to, by przyznać jej honorową nazwę Szkoły Uczącej Się. Nauczyciele mieli okazję obejrzeć szkołę, zapoznać się ze stroną internetową, byli obecni na 4 lekcjach: plastyce, robotyce, języku polskim i edukacji wczesnoszkolnej. Potem rozmawiali z nauczycielami, rodzicami i uczniami. Punktem kończącym cały panel była dyskusja panelowa z udziałem zaproszonych nauczycieli, przedstawicieli władz lokalnych i gminnych, nauczycieli, uczniów oraz rodziców Szkoły Podstawowej w Czułowie.
          Panel okazał się dużym sukcesem. Panelistom bardzo podobała się szkoła, atmosfera tu panująca, współpraca między nauczycielami, uczniami i ich rodzicami, dekoracje, strona internetowa, lekcje, które mieli okazję zobaczyć. Wszyscy zgodnie przyznali, że nauczyciele pracują nowoczesnymi metodami, a uczniom bardzo się to podoba, bo są świadomi celów, jakie są realizowane w czasie każdej lekcji i wiedzą, czego się nauczyli, a nad czym trzeba jeszcze popracować. Zaproszeni nauczyciele zwrócili uwagę, że w szkole dużo się dzieje. Są organizowane akcje charytatywne, imprezy szkolne i środowiskowe.  Uczniowie mogą uczestniczyć w ciekawych kołach zainteresowań, konkursach, zawodach, wycieczkach. W szkole są realizowane różne projekty. Ślady tych wszystkich przedsięwzięć można śledzić na działającej bez zarzutu stronie internetowej szkoły.
         Kiedy kończył się panel, nikt nie miał wątpliwości, że Szkole Podstawowej w Czułowie należy się miano Szkoły Uczącej Się. (Dorota Tyrała)

Galeria zdjęć

--------------------------------------------------------------

Dzień Języków w naszej szkole - 26 VI 2013


      Tuż przed końcem roku szkolnego, 26 czerwca, w naszej szkole został zorganizowany Dzień Języków. Koordynatorkami tej imprezy były panie Ewa Kulka i Dorota Tyrała. W przygotowania bardzo aktywnie włączyli się uczniowie koła humanistycznego i koła języka angielskiego.
     Impreza zaczęła się programem artystycznym. W tej części mieliśmy okazję zobaczyć inscenizację w języku angielskim „Kot w butach”, przedstawienie w języku polskim pt. „Kraje na świecie”. Piotr Bator z klasy V przygotował prezentację multimedialną o takich państwach jak: Wielka Brytania, USA, Niemcy, Szwajcaria, Irlandia, Francja, Polska, Australia, Włochy.
       Obejrzeliśmy również spektakl o wymyślonej krainie „Szczęściowo”, przygotowany przez uczennice klasy IV Emilię Marasik i Julię Fiutowską. Przedstawienie to zajęło I miejsce w konkursie „Moja Niby-UE”.
        Program artystyczny to nie jedyna atrakcja, która czekała na uczniów podczas Dnia Języków. Wzięli oni również udział w dwóch konkursach. Najpierw został rozegrany quiz sprawdzający wiedzę uczniów z języka polskiego i języka angielskiego. W konkurencji tej, poprzez swoich reprezentantów, zmagały się klasy IV, V i VI. W quizie z języka polskiego zwyciężyła klasa VI, a w konkurencji z języka angielskiego klasa IV. Potem uczniowie, dobierając się w pary, mogli wziąć udział w konkurencji „Biegające dyktando”. Najlepsi okazali się uczniowie klasy VI Michał Bentkowski i Rafał Nęcek. Pokonali oni konkurentów zarówno w „Biegającym dyktandzie” z języka polskiego jak i z języka angielskiego.
        Dzień Języków to na pewno dobra zabawa dla uczniów, ale też niezły sposób, by zachęcić ich do nauki języka polskiego i języków obcych, a także poznawania obcych kultur. Mamy nadzieję, że organizacja tego dnia w naszej szkole stanie się tradycją. (Dorota Tyrała)

"Kot w butach" - galeria zdjęć          "Kraje na świecie" - galeria zdjęć          "Szczęściowo" - galeria zdjęć

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne uczennice naszej szkoły w krakowskim "plastyku"

Gabriela Korczek, Izabela Ślusarczyk i Zuzanna Zawłocka, uczennice przygotowujące się do dalszej edukacji plastycznej, pozytywnie zdały egzamin i zostały przyjęte do Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. Józefa Czapskiego w Krakowie.

Wystawa w Galerii Sztuki Dziecka.

-----------------------------------------------------

"W zaczarowanym lesie" - 27 VI 2013

W przededniu wakacji naszą szkołę odwiedzili aktorzy  Teatru Kometa. Uczniowie zobaczyli przedstawienie  
o tematyce ekologicznej pt. "W zaczarowanym lesie
".  Jego bohaterem jest chłopiec o imieniu Kacper. 

Galeria zdjęć

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10-lecie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Czułów - 8 VI 2013

W sobotę 8 czerwca bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Czułowie miały miejsce obchody 10-lecia Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Czułów. Impreza ta była połączona z Dniem Dziecka.  Było to wydarzenie, które przyciągnęło mieszkańców Czułowa, a przede wszystkim dzieci, które otrzymały słodycze, nagrody w konkursach i zawodach sportowych oraz inne upominki. Dla wszystkich uczniów był przygotowany obiad w postaci grillowanej kiełbaski. 
       Szkoła bardzo aktywnie włączyła się w przygotowanie tej imprezy.  Uczniowie zaprezentowali się w dwóch spektaklach: Klasa IV pod opieką pani dyrektor przygotowała przedstawienie o słońcu, a uczniowie  koła teatralnego prowadzonego przez panią Ewę Kulkę wystąpili w spektaklu pt. „Książę szuka żony”. Podczas imprezy zaprezentowali się również laureaci konkursu recytatorskiego, który odbył się w szkole parę dni wcześniej. Wystąpili Ignacy Adamski, Maja Dymek, Michał Dymek, Anna Zawłocka, Daniel Pawłowicz, Zuzanna Zawłocka, Julianna Wójcik i Marcelina Mrozowicz. Wygłosili oni wiersze znakomitego polskiego poety Juliana Tuwima. Wszyscy, którzy przybyli do szkoły, mieli również okazję podziwiać prace plastyczne przygotowane przez uczniów pod kierunkiem pani Anny Kuźniar- Sobek. Dzieci mogły wziąć udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego, pana Radosława Łączyńskiego. W tym dniu  po południu odbyła się również dyskoteka dla dzieci, a wieczorem  dla młodzieży Czułowa. (Dorota Tyrała)

Galeria zdjęć 1

Galeria zdjęć 2

Galeria zdjęć 3

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień Dziecka w naszej szkole

Trzeciego czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Rodzice przygotowali pyszne, zdrowe kanapki z chleba razowego z masłem, ziarnami dyni, słonecznika, lnu, sezamu i rodzynkami. Na deser były ciasteczka upieczone z mąki razowej z orzechami i kawałkami gorzkiej czekolady. Pani Agnieszka Kuciel i ksiądz Paweł Bednarek ufundowali niespodziankę w postaci  lodów  z owocami. (MCz)

Galeria zdjęć

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polska Biega  -  29 V 2013

29 maja nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Polska Biega". Na starcie pojawiło się 103 zawodników i zawodniczek. Dzieci rywalizowały w 8 kategoriach wiekowych na różnych dystansach. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale. Wszystkim uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy. (RŁ)

Galeria zdjęć

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Święto Flagi w naszej szkole


KONKURSY Z OKAZJI DNIA FLAGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ:
konkurs plastycznydla klas młodszych – Wizerunek flagi w różnych technikachdla klas 4-6 „Symbole państwowe z historią w tle”  i konkurs wiedzy dla klas IV-VI

Wyniki: http://szkolaczulow.pl/konkursy

Galeria zdjęć

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pomagamy szkole w Kenii

W czasie Dnia Ziemi (21.04.2013) Koło Przyrodnicze przeprowadziło akcję sprzedaży kwiatów i ciasteczek, z której dochód przeznaczono na pomoc szkole w Afryce. 

Klasa IV ze  sprzedaży kwiatów uzyskała – 174,00 

Klasa V ze sprzedaży ciasteczek uzyskała – 277,00

Razem 451,00 złotych

 

    

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Akcja Afganistan. Kredki zamiast karabinów"

W ramach programu „Projektor - wolontariat studencki” zakończył się w naszej szkole kolejny projekt edukacyjny pod hasłem „Akcja Afganistan. Kredki zamiast karabinów”. Uczniowie klas 0 - III, którzy uczęszczają do świetlicy, mieli okazję zapoznać się z życiem codziennym oraz zwyczajami w Afganistanie poprzez czytanie afgańskich baśni.

W ramach akcji „Wyprawka za uśmiech”, samorząd uczniowski zorganizował zbiórkę materiałów edukacyjnych, które zostały przekazane afgańskim dzieciom. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy włączyli się aktywnie w tę akcję.

W grudniu 2012  studenci - wolontariusze prowadzili w naszej szkole warsztaty pod hasłem "Młodzi w Europie”. Przygotowali oni również  konkurs dla uczniów: "Moja niby-UE". Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd uczniów do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Termin składania prac konkursowych mija 17 kwietnia.

Poniżej zamieszczamy regulamin tego konkursu, przygotowany przez Koło Naukowe Europeistyki UJ. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie swego uczestnictwa u pani Doroty Tyrały.


Regulamin konkursu

Zasady konkursu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Światowy Dzień Książki - 23 IV 2013

23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki. Spotkaliśmy się wszyscy na tęczowym holu, gdzie przewodnicząca Szkolnej Rady Uczniowskiej - Gabriela Korczek przeczytała rozdział "Mikołajka". Z obchodami tego dnia łączy się piękny zwyczaj obdarowywania najbliższych książkami i różami. W naszej szkole najpierw w klasach losowaliśmy osobę, której w tym wyjątkowym dniu wręczyliśmy książkę i różę.(AK-S)

Galeria zdjęć

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień Ziemi - 22 IV 2013

 

W niedzielę 21 kwietnia w Szkole Podstawowej w Czułowie obchodzono Dzień Ziemi. W szkole zjawiły się całe rodziny - uczniowie, ich rodzice i dziadkowie. Była to więc nie tylko okazja, by oddać hołd naszej planecie, ale także możliwość, by spędzić czas z najbliższymi. Na uroczystość przybyli również przedstawiciele władz lokalnych.
         Uczniowie pod opieką swoich nauczycieli przygotowali piękny program artystyczny. Każda klasa zaprezentowała krótki występ. Goście mieli okazję zobaczyć muzyczne przedstawienie o pszczółkach   i niedźwiadkach, inscenizację „Jaś i Małgosia”, przedstawienie „Gwiazdy są wśród nas” i ekologiczny pokaz mody. Uczniowie wygłosili wierszyki o ekologii. W programie nie mogło zabraknąć akcentów sportowych i muzyczno-tanecznych. Klasa V przygotowała piramidy gimnastyczne, a klasa III zatańczyła krakowiaka i zaprezentowała się w tańcu "Papaya dance"  Duże wrażenie na zebranych zrobił spektakl przygotowany przez koło teatralne pt. „Książę szuka żony”. Na koniec wystąpiły dzieci z przedszkola Antonki. Program artystyczny to nie jedyna atrakcja, która czekała na gości przybyłych na uroczystość. Mieli oni również możliwość obejrzenia Galerii Sztuki Dziecka. Uczniowie zbierali pieniądze na rzecz dzieci w Afryce, sprzedając kwiatki, fasolki dekoracyjne i ciasteczka z sentencją. Goście mogli też zakupić książki w antykwariacie po bardzo korzystnej cenie, a na koniec, w przygotowanej kawiarence, wypić kawę i zjeść smaczne ciastko.
       Dzień Ziemi jest świętowany w Szkole Podstawowej w Czułowie co roku i spotyka się z dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Tegoroczną imprezę możemy z całą pewnością zaliczyć do bardzo udanych. Wszyscy zebrani zgodnie przyznają, że nie mogą się już doczekać następnej w przyszłym roku. (Dorota Tyrała)

„Oby nadchodzące Dni Ziemi były spokojne i pogodne dla naszego pięknego statku kosmicznego, jakim jest nasza planeta w miarę jak kręci się oraz krąży w mroźnej przestrzeni ze swoim ciepłym i wrażliwym ładunkiem ożywionej natury.” ( Sekretarz Generalny ONZ U Thant)

Galeria zdjęć

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzień  Gorącej  Czekolady  -  14 III 2013

Galeria zdjęć 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Międzynarodowy Dzień Słońca 


Klasa IV, uczestnicy koła przyrodniczego, z okazji Międzynarodowego Dnia Słońca przygotowała happening składający się z dwóch części: informacji popularnonaukowej i prezentacji "gwiazd" według scenariusza Marceliny Mrozowicz i Gabrieli Rzewuskiej.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Światowy Dzień Kota - 18 II 2013


W poniedziałek 18 lutego uczestnicy koła przyrodniczego przedstawili zabawny happening według scenariusza napisanego przez Julię Kącik i Honoratę Ziaja. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Walentynki - 14 II 2013

        

Galeria zdjęć

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zabawa karnawałowa dla klas 0-III - 9 II 2013   

Galeria zdjęć

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zabawa karnawałowa dla klas IV-VI - 9 II 2013


Galeria zdjęć

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jasełka - 17 XII 2012

Dnia 17 grudnia zostały wystawione szkolne jasełka, przygotowane przez uczestników koła humanistycznego pod opieką Doroty Tyrały i Małgorzaty Fabin oraz uczniów klasy "0" pod opieką Elżbiety Fryc. Była to współczesna wersja jasełek. Młodzi aktorzy próbowali odpowiedzieć na pytanie, co by się stało, gdyby Chrystus przyszedł na świat dzisiaj, w XXI wieku. W inscenizacji zostały poruszone problemy współczesności, takie jak głód, brak pracy, bezdomność, wykluczenie społeczne, brak czasu, egoizm. Nie mogło zabraknąć kolęd. Uczniowie przepięknie wykonali znane i mniej znane  kolędy i pastorałki. Usłyszeliśmy „Nie było miejsca dla Ciebie”, „Jest taki dzień”, ale też „Cichą noc nad Palestyną” czy „Teraz śpij, dziecino mała”. Dzieci  zaśpiewały  również „Cichą noc” po polsku, ale też w oryginale, czyli w języku niemieckim.  Na koniec w języku polskim, niemieckim, angielskim i włoskim występujący życzyli wszystkim: „Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku”(Dorota Tyrała)                                                                                                        

Galeria zdjęć

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mikołajki - 6 XII 2012

Jak co roku, w dniu 6 grudnia, naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj, przynosząc dzieciom prezenty.
Z tej okazji uczniowie klasy piątej przygotowali przedstawienie, które nawiązywało do tej tradycji. Dzieci dowiedziały się, że to biskup Święty Mikołaj ozłocił czarne rózgi, które diabły chciały rozdać dzieciom, aby jedne biły drugich. Złote rózgi mają służyć ku bożej przestrodze, więc każde z dzieci na zakończenie przedstawienia zostało taką obdarowane. (Małgorzata Pilińska)

Galeria zdjęć 

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia w ramach programu "Projektor - wolontariat studencki"

W naszej szkole odbywają się zajęcia prowadzone przez wolontariuszy. Do chwili obecnej zrealizowane zostały dwa projekty: " Włochy na wesoło" i " Młodzi w Europie".

W ramach pierwszego projektu, w listopadzie i na początku grudnia, odbywały się zajęcia, w których brały udział dzieci z klas I - III uczęszczające do świetlicy. Natomiast drugi był kierowany do uczniów klas IV - VI. Zajęcia odbywały się w grudniu i na początku stycznia. Oba projekty były bardzo profesjonalnie przygotowane, a lekcje prowadzone przez studentów wolontariuszy niezwykle ciekawe, poszerzające zakres wiadomości i umiejętności uczniów oraz rozwijające ich pomysłowość i wyobraźnię.

Najważniejsze informacje o programie - "Projektor - wolontariat studencki".

Galeria zdjęć


 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Andrzejki  -  30 XI 2012

  

Galeria zdjęć

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Światowy Dzień Pluszowego Misia - 23 listopada 2012 

23 listopada  uczniowie klasy czwartej zaprezentowali program artystyczny według scenariusza, którego autorką jest Emilia Marasik

W zaprezentowanej scence udział wzięło aż 18 misiów znanych dzieciom z telewizyjnych dobranocek oraz z książek.Wszystkie misie ucharakteryzowane były zgodnie z ich przekazem medialnym. W czasie przedstawienia misie mówiły, śpiewały, tańczyły, jadły gofry. A wszystko  odbywało sie na polanie miodowej w misiowym lesie. Dzieci recytowały też wiersze o misiach wyszukane przez Marcelinę Mrozowicz. A nawet rapowały według tekstów i aranżacji Emilki. Andżelika Mucha samodzielnie napisała słowo wstępne (powitanie), a Jakub Gubała i Julia Fiutowska swoją kreatywnością przyczynili się do znakomitego występu klasy. Dzieci zaprezentowały się dwukrotnie. Najpierw przedszkolakom "Antonkom”, a potem społeczności szkolnej. Występ dzieci podziwiali też rodzice, którzy przyszli, aby obejrzeć przedstawienie. Cóż to były za oklaski! Dzieci były zachwycone aplauzem, z jakim się spotkał ich występ. (Krystyna Kruszewska)

Galeria zdjęć

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Światowy Dzień Czystości Powietrza w naszej szkole  -  14 XI 2012

Koło przyrodnicze - uczniowie klasy piątej - wspólnie z opiekunem przygotowali happening z okazji Światowego Dnia Czystości Powietrza przypadającego 14 listopada. Temat gorący,  ponieważ od miesiąca zaczął się  nowy sezon grzewczy i z wielu kominów unoszą się w atmosferę niebezpieczne substancje powstające w procesie spalania śmieci w paleniskach domowych. Uczniowie  w krótkich formach artystycznych przedstawili problemy i zagrożenia  dla zdrowia wszystkich mieszkańców, którzy narażeni są na oddychanie skażonym powietrzem. Aż trudno uwierzyć, że w trakcie spalania śmieci tworzą się tak niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne jak:  tlenki węgla,  tlenki azotu,  furany, dioksyny, sadze mokre,  kwas pruski, kwas solny. Naszym następnym działaniem w zakresie ochrony powietrza będzie przygotowanie ulotek i dostarczenie ich do domów, co, do  których istnieje podejrzenie, że są spalane śmieci. Uczestnicy happeningu wykonają również prace plastyczne, z których zostanie przygotowana wystawa w Urzędzie Gminy w Liszkach, aby edukować mieszkańców o zagrożeniach wynikających ze spalania śmieci w piecach domowych.

CZEGO NIE WOLNO SPALAĆ W PALENISKU DOMOWYM:

 • mebli zawierających substancje do konserwacji, pozostałości farb i lakierów,
 • opakowań z tworzyw sztucznych,
 • opakowań po chemikaliach,
 • przepracowanego oleju,
 • baterii,
 • farb, lakierów, klejów,
 • sprzętu AGD i RTV,
 • gumy (opon),
 • odzieży z tworzyw sztucznych, obuwia,
 • styropianu, przewodów, kabli,
 • papieru bielonego nieorganicznymi związkami chloru z kolorowym nadrukiem,
 • kolorowych gazet.

CO WOLNO SPALAĆ W PALENISKU DOMOWYM:

 • odpady korka i kory,
 • trociny, wióry, ścinki,
 • opakowania z papieru, tektury i drewna (niebarwione).

LICZYMY NA WZROST ŚWIADOMOŚCI EKOLOGICZNEJ MIESZKAŃCÓW NASZEJ MIEJSCOWOŚCI I GMINY, BO NIE CHCEMY DOCZEKAĆ DNIA, W KTÓRYM ODPOWIEDNIE SŁUŻBY POINFORMUJĄ NAS, ŻE POWIETRZE JEST PEŁNE TRUCIZN I ZANIECZYSZCZEŃ I LEPIEJ NIE WYCHODZIĆ Z DOMÓW!  (Krystyna Kruszewska)                                                                                                                                                                                   

Galeria zdjęć

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Dzień Zdrowego Śniadania - 8 XI 2012

 

Galeria zdjęć

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween - 30 X 2012

    Dnia 30.10.2012 uczestnicy koła języka angielskiego prowadzonego przez panią Ewę Kulkę zorganizowali      w szkole Halloween.  Przedstawili legendę o Skąpym Jack’u (Stringy Jack), która wyjaśniała pochodzenie lampionów wykonanych z dyni. Na koniec zaśpiewali piosenkę „Hello Halloween”. Uczniowie nie tylko nauczyli się wspaniale tekstów w obcym języku, ale też przygotowali fantastyczne kostiumy. Wystąpili w przebraniach czarownic, duchów, kotów i wampirów. Całość dopełniała dekoracja, która została przez nich samodzielnie wykonana - zamek duchów, halloweenowe lampiony oraz kosze z dyniami.                                                        Przedstawienie mogli podziwiać nie tylko uczniowie, pani dyrektor, nauczyciele, ale również rodzice zaproszeni    z tej okazji do szkoły. Młodych aktorów nagrodzono brawami. Ich występ zrobił na widzach duże wrażenie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że występujący bardzo swobodnie wypowiadali się w języku angielskim.  Inscenizacja ta była świetną zabawą zarówno dla młodszych, jak i starszych uczniów. (Dorota Tyrała)

Galeria zdjęć

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wspólne zdjęcie

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[*]

Z wielkim żalem informujemy, że w dniu 24 października zmarła Nauczycielka Renata Nielipińska, pracująca w naszej szkole od września 1985 roku. Ceremonia pogrzebowa odbyła się 29 października 2012 w kaplicy na Cmentarzu Salwatorskim. W ostatniej drodze towarzyszyła jej cała społeczność szkoły: nauczyciele, pracownicy, uczniowie, rodzice, a także byli wychowankowie i mieszkańcy Czułowa.