zajęcia sportowe 2013/14

Zajęcia SKS odbywają się w dniach: 

Poniedziałek: 12:45-13:30 - klasa V

Środa: 14:35- 15:20 - chłopcy

Prowadzący: Mateusz Kozioł 

GMINNY TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY W JEZIORZANACH

W poniedziałek, 23 czerwca 2014 roku uczniowie naszej szkoły rywalizowali w cyklicznie odbywającej się imprezie sportowej, której organizatorem jest szkoła w Jeziorzanach. Reprezentanci naszej szkoły, w składzie: Piotr Bator, Gabriela Grzesiak, Patryk Czechowski, Gabriela Rzewuska, Dawid Suchan i Anna Zawłocka zmagali sie w trzech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Poziom sportowy zawodów był bardzo wysoki. Najlepiej z całej szóstki zaprezentowała się Anna Zawłocka, która w kategorii klas IV - dziewcząt nie miała sobie równych i zajęła pierwsze miejsce. Słowa uznania za walkę i zaangażowanie należą się również pozostałym uczniom, z bardzo dobrej strony pokazali się Piotr i Gabriela, jednak nie zdołali sięgnąć po miejsca medalowe. 

 

 

IV Gminny Turniej Orła Białego w piłce siatkowej

W turnieju brały udział dwie drużyny- reprezentacja dziewcząt z V i VI klasy w składzie: Katarzyna Kwoka, Gabriela Lach, Gabriela Grzesiak, Julia Kącik, Gabriela Rzewuska oraz dwójka chłopców z klasy IV- Szymon Bodziony i Michał Kijania.

--------------------------------------------

IV Gminny Turniej Piłki Halowej chłopców

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Piotr Wojnarowski, Adrian Malik, Piotr Bator, Kamil Zajger, Paweł Soja, Kamil Nęcek, Jarosław Matusik, Piotr Kopeć, Wojciech Galos, Patryk Czechowski. Dzięki zaangażowaniu, nieustępliwości i zespołowej grze udało nam się zająć V miejsce w turnieju. Dla większości z chłopców był to pierwszy występ na hali w Liszkach, dlatego tym bardziej cieszy osiągnięty wynik.

--------------------------------------------

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

W dniach 25 oraz 27 lutego 2014 r odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej z udziałem uczniów naszej szkoły. We wtorek chłopcy zajęli 8 miejce, a dwa dni poźniej ich los podzieliły dziewczęta. "Czwórka" chłopców wygrała jeden mecz i w kilku kolejnych prowadziła wyrównaną walkę. Zespół żeński zaprezentował się troszkę słabiej. Zabrakło wiary w zwycięstwo, odrobiny szczęścia i momentami umiejętności.  
Przed nami jeszcze wiele pracy, by dorównać najlepszym.

Najlepszym zespołem wśród chłopów okazał się Kryspinów, natomiast w grupie dziewcząt pierwsze miejsce zajął Kaszów.

Reprezentacja chłopców: Piotr Bator, Piotr Wojnarowski (kapitan), Paweł Soja, Patryk Czechowski, Kamil Nęcek, Szymon Bodziony, Dawid Suchan.
Reprezentacja dziewcząt: Gabriela Rzewuska, Andżelika Mucha, Gabriela Grzesiak, Julia Kącik (kapitan), Katarzyna Kwoka, Anna Zawłocka, Karolina Wesołowska.