zajęcia sportowe -2014/15

GMINNY TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY
17 VI 2015 r. Jeziorzany

Tradycyjnie w czerwcu nasi uczniowie zmagają się w organizowanym w Jeziorzanach Gminnym Trójboju lekkoatletycznym. Składa się on z trzech konkurencji: biegu na 60 m., skoku w dal, oraz rzutu piłeczką palantową. W tym roku szkołę reprezentowało 10 uczniów: klasa IV: Damian Kuciel, Arkadiusz Tworzyk, Kuba Czech, klasa V: Gabriela Galos, Anna Zawłocka, Filip Galos, Dawid Suchan, klasa VI: Patryk Czechowski, Konrad Płatek, Jarosław Maciusik. Uczniowie bardzo dobrze się zaprezentowali, zdobywając dwa srebrne medale- Anna Zawłocka i Filip Galos. Dosłownie kilku punktów do podium zabrakło Gabrieli Galos, która uzuskała najlepszy czas w biegu na 60 m. i była w czołówce w skoku w dal, jej los podzielił Konrad Płatek, prezentując wysoki i równy poziom w każdej konkurencji, co niestety nie wystarczyło do miejsca na podium. 
Wszystkim uczniom należą się szczere gratulacje i słowa uznania za piekną walkę i sportowy hart ducha.

Galeria

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POLSKA BIEGA 2015 

Każdego roku nasza szkoła propaguje bieganie w ramach akcji Polska Biega. W piątek 29 maja uczestniczyliśmy już w 11 weekendzie tej biegowej imprezy. Termin został  przełożony o tydzień później, ze względu na bardzo złe warunki atmosferyczne, które doprowadziły do podtopienia boiska, na którym planowaliśmy biegać. Jak zwykle zaangażowani byli wszyscy- uczniowie naszej szkoły, dzieciaki z przedszkola, nauczyciele, pracownicy szkoły, ale także rodzice, których postanowiliśmy włączyć do czynnego udziału, aby dali przykład, że bieganie to forma aktywności dla każdego. Uczestnicy startowali w swoich kategoriach wiekowych, bez podziału na płeć, na dystansach dostosowanych do możliwości motorycznych. Najmłodsi biegacze mieli 3 lata (rocznik 2012), rodziców nie pytaliśmy o wiek :) Rywalizacja była zacięta, ale zdrowa i przepełniona sportowym duchem. Dzieci po biegach dziękowały sobie za walkę i wzajemnie sobie gratulowały. Nie zawiedli kibice, z trybun niósł się mocny doping dla wszystkich biegaczy. Zwieńczeniem wydarzenia było wręczenie pamiątkowych medali oraz możliwość stanięcia na podium.

Rywalizacja biegowa:

 

 

 

Tegoroczni zwycięzcy:

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie pamiątkowe:

Relacja z tego wydarzenia na blogu:

http://blogiceo.nq.pl/wfczulow/
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"MAŁY MISTRZ" - prezentacja w linku poniżej

https://drive.google.com/open?id=0B0y5mt_4fWeyS0F5YmppcWEtVjA&authuser=0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 11 III 2015 r.

Chłopcy w składzie: Patryk Czechowski, Piotr Kopeć, Kamil Nęcek, Konrad Płatek,Szymon Bodziony, Dawid Suchan zajęli VIII miejsce.

       

 

GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 9 XII 2014 r.

Zespoły czteroosobowe dziewcząt: Anna Zawłocka, Karolina Wesołowska, Karolina Kwoka, Gabriela Galos, Andżelika Mucha, Gabriela Rzewuska - VI miejsce.

Zespoły dwójkowe z klas IV: Arkadiusz Tworzyk w parze z Jakubem Dukała - V miejsce, Damian Kuciel w parze z Adrianem Płeckim - IX miejsce (brało udział 10 zespołów).

  

  

V HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW- 26 XI 2014 r.

Reprezentacja szkoły w składzie: Tomasz Baster, Szymon Bodziony, Kacper Grzesiak, Dawid Suchan, Patryk Czechowski, Jarosław Maciusik, Kamil Nęcek, Paweł Soja, Kamil Zajger zajęła VI miejsce w rozgrywkach. W turnieju brały udział wszystkie szkoły z naszej gminy. W meczu o 5 miejsce ulegliśmy SP Kryspinów 0-1.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------