Zajęcia sportowe 2016/17

"SZKOŁA BIEGA 2017"

       rocznik 2014/2013                            rocznik 2012                              rocznik 2011

       

I miejsce: Kamila Lach                     I miejsce: Wiktor Soja                       I miejsce: Emilia Czech

II miejsce: Nadia Galos                    II miejsce: Patrycja Pióro                  II miejsce: Zuzanna Pasiak

III miejsce: Alex Galos                     III miejsce: Bartosz Rzewuski           III miejsce: Aleksandra Tworzyk

            rocznik 2010                                   rocznik 2009                            rocznik 2008

       

I miejsce: Gracjan Galos                    I miejsce: Wiktor Maziarz                  I miejsce: Oskar Marchewka

II miejsce: Grzegorz Zatorski             II miejsce: Nikodem Kromka             II miejsce: Michał Korzeniowski

III miejsce: Weronika Rzewuska        III miejsce: Tymoteusz Połeć            III miejsce: Magdalena Rzewuska

                                                                              Franciszek Blańda

              rocznik 2007                              rocznik 2006                                    rocznik 2005

      

 I miejsce: Marek Tworzyk                I miejsce: Kacper Fiutowski                    I miejsce: Otylia Kuciel

II miejsce: Kacper Konik                   II miejsce: Wojciech Zatorski                  II miejsce: Oliwia Kuciel

III miejsce: Jan Krawczyk                III miejsce: Emilia Iwańska                      III miejsce: Aleksandra Soja

rocznik  2004

I miejsce: Arkadiusz Tworzyk

II miejsce: Adrian Płecki

III miejsce: Damian Kuciel

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 DZIEŃ SPORTU - 21 VI 2017 r.

W środę w naszej szkole odbyły się dwa turnieje w ramach Dnia Sportu dla klas 4-6. Chłopcy rozgrywali mecze piłki nożnej na boisku Iskry Czułów, a dziewczęta rywalizowały w grze Ringo. 

Turniej Piłki Nożnej wyniki:

1 miejsce - "KS KSZOKI" w składzie: Arkadiusz Tworzyk, Damian Kuciel (k), Adrian Płecki, Kamil Konik, Kuba Czech, Kacper Konik, Otylia Kuciel

2 miejsce- "Spartany" w składzie: Wojciech Zatorski (k), Bartosz Urbaniec, Kamil Cyganik, Grzegorz Suski, Adam Nęcek, Maciej Korzeniowski, Kacper Fiutowski - trener Filip Mars

3 miejsce- "Czułowskie Chłopaki" w składzie: Marek Tworzyk (k), Kacper Płecki, Michał Dymek, Mikołaj Baster, Kacper Pyzik, Oskar Marchewka, Maksymilian Kubina

4 miejsce- "Klasa trzecia"  w składzie: Krzysztof Karch (k), Piotr Nęcek, Jan Krawczyk, Magdalena Rzewuska, Mateusz Owca, Miłosz Cyganik, Łukasz Bentkowski

Turniej Ringo wyniki:

1 miejsce: drużyna w składzie: Aleksandra Soja, Otylia Kuciel, Maja Lach

2 miejsce: drużyna w składzie: Natalia Galos, Angelika Piocha, Oliwia Kuciel

3 miejsce: drużyna w składzie: Izabela Nęcek, Emilia Fryc, Olivia Zajger

4 miejsce: drużyna w składzie: Maja Dymek, Emilia Iwańska, Kaja Korzeniak

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY- 12 VI 2017 r. - JEZIORZANY

 

W zawodach lekkoatletycznych uczniowie naszej szkoły zdobyli 5 medali. 

Skład reprezentacji: Otylia Kuciel, Aleksandra Soja, Maksymilian Kubina, Marek Tworzyk, Wojciech Zatorski, Kacper Fiutowski, Kuba Czech, Arkadiusz Tworzyk, Damian Kuciel.

Medale wywalczyli:

Miejsce I w kategorii klas 6 chłopców zajął Damian Kuciel

Miejsce II w kategorii klas 6 chłopców zajął Arkadiusz Tworzyk

Miejsce I w kategorii klas 5 dziewcząt zajęła Aleksandra Soja

Miejsce I w kategorii klas 4 chłopców zajął Kacper Fiutowski

Miejsce III w kategorii klas 4 chłopców zajął Marek Tworzyk 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WYCIECZKA ROWEROWA - 25 V 2017 r. - DOLINA BRZOSKWINKI

W czwartek wraz z uczniami klasay V wybraliśmy się na wycieczkę rowerową. Trasa liczyła około 20 km, po zróżnicowanym terenie. Wystartowaliśmy spod szkoły w kierunku Morawicy, następnie przejechaliśmy przez Dolinę Brzoskwinki, miejscowość Brzoskwinia, Chrosną i zaliczając jeszcze przejazd Doliną Mnikowską wróciliśmy do szkoły.

  

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WĘDRÓWKA PIESZA PO NAJBLIŻSZEJ OKOLICY - 25 IV 2017 r.

 

 

 

W ramach wtorkowego SKS`u wybraliśmy się na ponad godzinną terenową wędrówkę po Czułowie. Łącznie przeszliśmy ponad 5 kilometrów, przeplatając marsz krótkimi biegami i pokonywaniem naturalnych przeszkód. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE - DOLINA MNIKOWSKA - 
24 IV 2017 r. 

W poniedziałkowych biegach przełajowych reprezentanci naszej szkoły zdobyli 5 medali. 

Klasa 4 dziewczęta - Emilia Iwańska - 3 miejsce

Klasa 5 dziewczęta - Otylia Kuciel - 1 miejsce, Oliwia Kuciel- 3 miejsce

Klasa 5 chłopcy - Kuba Czech - 2 miejsce

Klasa 6 chłopcy - Arkadiusz Tworzyk- 2 miejsce

Pozostali uczniowie zaprezentowali się także bardzo dobrze zajmując następujące pozycje na mecie:

Kacper Fiutowski - 4 miejsce (kl.4)

Wojciech Zatorski - 5 miejsce (kl.4)

Marek Tworzyk - 6 miejsce (kl.4)

Aleksandra Soja- 7 miejsce (kl.5)

Filip Mars - 7 miejsce (kl.5)

Grzegorz Suski- 9 miejsce (kl.5)

Kacper Konik - 12 miejsce (kl.4)

http://liszki.pl/gminne-biegi-przelajowe-dolina-mnikowska-24-04-2017-r,art-1284#prettyPhoto

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ CHOPCÓW - ŚWIĄTNIKI GÓRNE - 9 III 2017 r.

Skład reprezetacji szkoły: Arkadiusz Tworzyk (kapitan drużyny), Damian Kuciel, Adrian Płecki, Grzegorz Suski, Wojciech Zatorski, Kamil Konik, Kamil Cyganik, Filip Mars, Adam Nęcek, Marek Tworzyk, Kuba Czech, Bartosz Urbaniec, Kacper Płecki.

 

Dzięki zajęciu I miejsca w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej, chłopcy mogli sprawdzić swoje umiejętności
w zawodach na poziomie powiatowym. Po losowaniu trafiliśmy do 3 grupy z SP Bolechowice i SP Bibice. Niestety przgrywając oba mecze, nie uzyskaliśmy możliwości walki 
o miejsce na podium w dalszej części turnieju.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - 
LISZKI - 8 III 2017 r.

 

Reprezentacja szkoły w składzie: Damian Kuciel (kapitan), Arkadiusz Tworzyk, Adrian Płecki, Kamil Konik, Grzegorz Suski, Kamil Cyganik, Wojciech Zatorski zajęła II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - 
LISZKI - 15 II 2017 r.

  

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Maja Lach, Aleksandra Soja, Natalia Galos, Angelika Piocha, Maja Dymek, Otylia Kuciel, Oliwia Kuciel zajęła VII miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW - 
LISZKI - 17 I 2017 r.  

           


Reprezentacja szkoły w składzie: Arkadiusz Tworzyk (Kapitan), Damian Kuciel, Adrian Płecki, Jakub Dukała, Grzegorz Suski, Kamil Cyganik, Filip Mars, Kacper Płecki zajęła I miejsce w turnieju szkół Gminy Liszki
Chłopcy podczas bezpośrednich starć "każdy z każdym" wygrali pewnie wszystkie mecze z wyjątkiem jednego, gdzie musieli uznać wyższość zespołu z Kaszowa II. Niewykorzystane sytuacje (brak skuteczności)  zemściły się i chłopcy przegrali jednym koszem. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT - 
LISZKI - 7 XII 2016 r.

Reprezentacja szkoły w składzie: Maja Lach (Kapitan), Aleksandra Soja, Otylia Kuciel, Natalia Galos, Angelika Piocha, Maja Dymek, Natasza Lach zajęła V miejsce w rywalizacji międzyszkolnej. 

     

     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW - 
LISZKI - 24 XI 2016 r.

Skład reprezentacji szkoły: Arkadiusz Tworzyk (Kapitan), Damian Kuciel, Adrian Płecki, Wojciech Zatorski, Marek Tworzyk, Kamil Konik, Grzegorz Suski, Kamil Cyganik, Michał Dymek.

W czwartek chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej, zajmując 
III miejsce.

W tym roku w zmaganiach wzięło udział 9 szkół. Tradycyjnie system rozgrywek opierał się na podziale na dwie grupy.

 

Chłopcy zaprezentowali bardzo wyskoki poziom gry, wygrywając wszystkie mecze w swojej grupie i z dorobkiem 12 punktów zajęli 1 miejsce.
W meczu półfinałowym doszło do konfrontacji z reprezentacją SP Rączna.
Po wyrównanym meczu zakończonym bezbramkowym remisem musieliśmy uznać wyższość rywali. 

W konkursie rzutów karnych, który jak wiadomo jest wielką loterią, przegraliśmy szansę gry 
o 1 miejsce.

W meczu o 3 miejsce z SP Piekary chłopcy potwierdzili swoją wysoką dyspozycję tego dnia, pokonując przeciwnika 1:0.

Na uwagę zasługuje fakt, że nasza drużyna strzeliła najwięcej bramek w turnieju, a "Królem Strzelców" został Damian Kuciel z dorobkiem 7 strzelonych bramek.

Wszystkim chłopcom należą się szczere gratulacje, za walkę "fair play", zaangażowanie, poświęcenie i piękne reprezetowanie naszej szkoły!.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAJĘCIA Z PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Nauka i doskonalenie elementów techniczno- taktycznych z piłki nożnej.

ZAJĘCIA SPORTOWE DZIEWCZĄT

Nauka i doskonalenie podstawowych umiejętności techniczno- taktycznych z piłki koszykowej.