ZAJĘCIA SPORTOWE

Prowadzący: Mateusz Kozioł

GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT- IGRZYSKA DZIECI- LISZKI- 6 XI 2018 r

Drużyna dziewcząt reprezentująca naszą szkołę zajęla IV miejsce w szkolnych rozgrywkach na poziomie gminnym.
Skład zespołu: Maja Dymek, Emilia Iwańska, Izabela Nęcek, Natasza Lach (kapitan zespołu), Emilia Fryc, Emilia Brzyszczyk, Marcelina Dymek, Oliwia Romanowska.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW- IGRZYSKA DZIECI- LISZKI- 24 X 2018 r

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wojciech Zatorski (kapitan drużyny), Marek Tworzyk, Kacper Płecki, Bartosz Urbaniec, Kacper Konik, Kacper Fiutowski, Wiktor Maziarz, Oskar Marchewka zajęła II miejsce ulegając w dogrywce 1-2 zespołowi z Kaszowa II.

"Królem strzelców" turnieju został kapitan drużyny- Wojciech Zatorski, który zdobył 7 bramek, w tym 3 bramki w meczu otwarcia z Jeziorzanami.

Gratulacje !!

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW- IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- LISZKI- 16 X 2018 r

Nasza reprezentacja zajęła II miejsce w rywalizacji szkół o mistrzostwo gminy Liszki przegrywając w meczu finałowym z zespołem z Liszek 0-2.

Skład drużyny: Arkadiusz Tworzyk (kapitan), Wojciech Zatorski, Grzegorz Suski, Szymon Tworzyk, Bartosz Urbaniec (bramkarz), Marek Tworzyk, Kamil Konik, Kamil Cyganik.

W tym roku chłopcom z naszej szkoły przyszło rywalizować w kategorii roczników 2003 (3kl. gimnazjum), 2004 (8 kl. SP), 2005 (7 kl. SP) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja szkoły wywalczyła 1 miejsce w grupie, wygrywając z SP-Gimnazjum w Mnikowie 4-2 oraz
z SP Rączna
3-1.

W grze półfinałowej pokonaliśmy drugi zespół z grupy B- SP Kaszów II- 3-2, co dało nam przepustkę do gry o 1 miejsce w finale. Tam niestety musieliśmy uznać wyższość SP- Gimnazjum Liszki.

GRATULACJE!!!!

Archiwum 2017/18