ZAJĘCIA SPORTOWE

Dziewczęta- czwartek godz. 7.00.

Chłopcy- poniedziałek godz. 7.00, środa godz. 7.00.

Zajęcia prowadzi: Mateusz Kozioł

Cele zajęć sportowych:
- stymulowanie i kształtowanie nawyku podejmowania aktywności fizycznej wśród uczniów,
- poprawa sprawności fizycznej, stanu zdrowia oraz jakości życia uczniów, w tym profilaktyka nadwagi
i otyłości,
- promocja zdrowego i aktywnego stylu życia,
- tworzenie warunków dla rozwoju talentów oraz zainteresowań sportowych uczniów,
- promocja różnorodnych sportów wśród uczniów,
- przygotowanie do udziału w gminnych zawodach sportowych.

GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE - BACZYN - 19.04.2018 r.

Skład reprezentacji szkoły: Arkadiusz Tworzyk, Wojeciech Zatorski, Kuba Czech, Kacper Fiutowski, Aleksandra Soja, Ewa Skrabalak, Emilia Iwańska, Otylia Kuciel, Oliwia Kuciel, Magdalena Rzewuska, Patrycja Miętka, Krzysztof Karch, Kacper Konik, Oskar Marchewka, Marek Tworzyk.

Uczniowie naszej szkoły rywalizowali na trasie biegowej na terenie lasu w Baczynie.

Miejsca medalowe zdobyły: Otylia Kuciel- miejsce 1 w kategorii dziewcząt klas 6

oraz Aleksandra Soja- miejsce 3 również w kategorii dziewcząt klas 6.

Na czwartym miejscu- najbardziej niewdzięcznym dla sportowców biegi ukończyli: Ewa Skrabalak (klasa 6), Arkadiusz Tworzyk (klasa 7), Marek Tworzyk (klasa 4), Wojciech Zatorski (klasa 5).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW - LISZKI - 26.03.2018 r.

Tytuł obroniony !!

Skład drużuny: Grzegorz Suski, Arkadiusz Tworzyk, Kamil Konik, Adrian Płecki,
Kacper Płecki, Kuba Czech, Wojciech Zatorski, Damian Kuciel (kapitan).

Chłopcy reprezentujący naszą szkołę w gminnych rozgrywkach z koszykówki potwierdzili wysoką dyspozycję zajmując I miejsce.

Nasza szkoła broniła zeszłorocznego tytułu, co stanowiło dodatkowy ciężar dla naszych zawodników.

W rywalizacji oprócz nas udział wzięły drużyny z Liszek, Kaszowa I, Kaszowa II, Jeziorzan, Rącznej, Kryspinowa, Morawicy, Mnikowa, Cholerzyna.

Chłopcy w rozgrywkach grupowych zajęli 2 miejsce, wygrywając wszystkie mecze z wyjątkiem spotkania
z Liszkami przegranego minimalnie 3:2.

W półfinale zgraliśmy ze zwycięzcą grupy A - Kaszowem II, który pewnie pokonał rywali w swojej grupie.
Na naszą grę nie potrafił znaleźć jednak rozwiązania, przez co musieli zadowolić się grą o III miejsce.

Zwycięstwo w półfinale dało nam przepustkę do gry o miejsce I z Liszkami, które pokonały 2 zespół grupy B - SP Rączna.

Finał z Liszkami był zacięty, chłopcy chcieli zrewanżować się za grupową porażkę i potwierdzić swoją dominację w tej dyscyplinie, czego potwierdzniem był korzystny wynik po 8 minutach zmagań w grze na hali w Liszkach.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT - LISZKI - 07.03.2018 r.

Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę w gminnych rozgrywkach międzyszkolnych zajęły V miejsce.

Skład zespołu: Ewa Skrabalak, Otylia Kuciel, Angelika Piocha, Natalia Galos, Maja Lach, Aleksandra Soja.

W turnieju udział wzięły szkoły z Jeziorzan, Rącznej, Kaszowa I, Kaszowa II, Liszek, Morawicy, Mnikowa, Cholerzyna oraz Kryspinowa.

Mecz grupowy ze zwyciezcą turnieju - Kaszowem I.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - LISZKI - 08.02.2018 r.

Chłopcy reprezentujący naszą szkołę zajęli II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o mistrzostwo Gminy Liszki.

Skład zespołu: Arkadiusz Tworzyk (kapitan), Damian Kuciel, Grzegorz Suski, Wojciech Zatorski, Szymon Tworzyk, Kamil Cyganik.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - LISZKI - 17.01.2018 r.

W pierwszych zawodach rozegranych w nowym roku o Mistrzostwo Szkół Gminy Liszki dziewczęta reprezentujące naszą szkołę zajęły VI miejsce.

Skład zespołu: Maja Lach, Aleksandra Soja, Natalia Galos, Angelika Piocha, Otylia Kuciel, Maja Dymek, Natasza Lach.

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW - LISZKI - 4 XII 2017 r.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła II miejsce przegrywając w meczu finałowym z zespołem
z Piekar 0-1.

Skład drużyny: Arkadiusz Tworzyk (kapitan), Damian Kuciel, Adrian Płecki, Wojciech Zatorski, Adam Nęcek, Marek Tworzyk, Grzegorz Suski, Kamil Konik, Kamil Cyganik, Bartosz Urbaniec.

Królem strzelców turnieju został Damian Kuciel zdobywając 7 bramek. Należy przypomieć, że rok temu Damian również cieszył się ze zwycięstwa w tej klasyfikacji.

Archiwum 2016/17

Archiwum 2015/16