Jak karnawał to karnawał.. czyli zabawa karnawałowa w naszej szkole! 🥰♥️
Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej! 💃🕺🪩
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Nasz tęczowy hol wyglądał inaczej niż zwykle – zamienił się w prawdziwą salę balową!
Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami zachęcała do szalonej zabawy – najpierw młodszych uczniów klas I-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VIII. 😍♥️
W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… 🧙🏻‍♀️👮🏻‍♂️Były wróżki, księżniczki, diabły, koty, motyle i różne inne stwory. 👸🏻🤴🏻 Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. 🧛🏻🧛🏻‍♀️ Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcom. 🥳♥️
Ale bal karnawałowy nie odbyłby się gdyby nie nasz Samorząd Uczniowski! 🤩♥️ To właśnie oni bawili się wspólnie z dziećmi z klas I-III. Były korowody, kółeczka, tańce w parach i konkursy! Jeszcze raz bardzo dziękujemy! Byliście cudowni! 💋♥️