Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Bal Karnawałowy w Tygryskach

8 lutego 2024 r. w naszym oddziale odbył się Bal Karnawałowy. W naszej sali można było spotkać bohaterów z różnych kreskówek, filmów oraz bajek dla dzieci. Tygryski miały okazję wziąć udział w tańcu z balonami, sprawdziły się też w zabawie ,, Mistrz tańca nowoczesnego – Zumba”, a także mogły dowolnie pląsać przy muzycznych hitach dla dzieci. Pod koniec balu dzieci miały słodki poczęstunek, który chętnie zjadły. Dziękujemy naszej trójce klasowej za pyszne pączki i radzie rodziców za soczki. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.