Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dobry Dzień

W czwartek 29 września pomarańczowi uczniowie klasy 6a życzyli wszystkim dobrego dnia. Śpiewali piosenki, rozdawali miłe słowa i darmowe uściski. Po szkole krążyła żywa emotikona.  Klasowe rywalizację wrzucenia do słoika dobrego słowa zaczynającego się na pierwszą literę swojego imienia wygrała klasa 1.  Jeden słoik nie pomieścił ich pomysłów. Mamy nadzieję, że każdy dzień będzie tak miły.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.