Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dobry Dzień w klasach 1-3

Piątek 10 grudnia to był kolejny Dobry Dzień w naszej szkole. Wszyscy uczniowie ubrali się w tym dniu na czerwono, mikołajkowo i mieli okazję wypełnić worek życzeniami, dobrymi myślami i miłymi słowami. A że dobro wraca to każdy został obdarowany przez drugoklasistów (bo to oni przygotowali ten dzień) słodkim prezencikiem i miłym słowem. Grudzień to miesiąc życzliwości, radości i nadziei. Bądźmy dla siebie życzliwi i mili każdego dnia. Pamiętajmy, że dawanie cieszy bardziej niż otrzymywanie.
E.Fryc

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.