Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2021

Ze względu na sytuację epidemiologiczną w tym roku zupełnie inaczej obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Już od początku stycznia dzieci razem ze swoimi paniami tworzyły małe upominki dla swoich Kochanych Dziadków. Przez kilka tygodni Antonki przygotowywały się do wspólnego nagrania krótkiego filmu na Dzień Babci i Dziadka. I w końcu 19 stycznia nagraliśmy film z naszym programem artystycznym, który został wysłany rodzicom naszych przedszkolaków. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.