Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

DZIEN BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W CZUŁOWIE
25 stycznia do naszego przedszkola przybyli wyjątkowi goście – dziadkowie naszych wychowanków. Dzieci już od rana nie mogły się doczekać, kiedy w końcu wystąpią przed swoimi ukochanymi dziadkami. Antonki, Skrzaty, Misie i Tygryski pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i prezentowały swoje talenty taneczne. Po części artystycznej, przedszkolaki wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane upominki . Następnie udały się wraz z dziadkami na pyszny poczęstunek, który przygotowała dla nich Rada Rodziców.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.