Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień babci i dziadka kl. I-III

22 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci zapragnęły złożyć podziękowania swym dziadkom za ich miłość, trud i dobre słowo. Klasy I-III w ten dzień zaprezentowały specjalnie dla nich wyjątkową część artystyczną. Dyrektor Szkoły Pani Joanna Komorowska powitała ciepło zebranych licznie gości- kochanych dziadków i ukochane babcie. Jako pierwsza na scenie wystąpiła klasa I, która recytowała okolicznościowe wiersze i zaśpiewała wesołe piosenki. Następnie wystąpili uczniowie z klasy II, które przygotowały część słowno-muzyczną. Zaśpiewali kolędy oraz pastorałki przy dźwiękach pianina i ukulele. Kolejnym punktem programu była klasa III a i III b które również zaprezentowały scenki z życia wzięte, wiersze oraz piosenki. Ważnym punktem programu była charytatywna licytacja zabawek (rękodzieła) przeprowadzona przez szkolne koło wolontariatu. Następnie uczniowie podarowali swym babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosili na słodki poczęstunek. Na twarzach gości widać było wiele uśmiechu i radości z tej wyjątkowej uroczystości.
Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.