Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Dentysty

4 marca obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dentysty. Przedszkolaki miały okazję przypomnieć sobie, jak dbać o higienę jamy ustanej, dowiedziały się jak prawidłowo szczotkować zęby. Ponadto Misie uważnie wysłuchały bajki pt. ,, O Julce i jej bolącym ząbku”, odpowiadały na pytania związane z przeczytaną treścią. Pod koniec zajęć dzieci poznały zasady dbania o zdrowy uśmiech. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.