Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Edukacji Narodowej

Za trud,
Za serce,
Za uśmiech….
Dziękujemy !!!
Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej.
Uczniowie klasy trzeciej w podziękowaniu za trud i wysiłek włożony w wychowanie i nauczanie przygotowali krótki apel. Trzecioklasiści zaprezentowali piękne wiersze, zaśpiewali wzruszające piosenki oraz w zabawny sposób zaprezentowali obraz ucznia. Następnie głos zabrała pani dyrektor szkoły Joanna Komorowska, która podziękowała i złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.