Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Matematyki w Tygryskach

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MATEMATYKI W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM ,,TYGRYSKI”
14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Matematyki. W tym wyjątkowym dniu przedszkolaki uczestniczyły w zabawach i grach matematycznych. Na początku zajęć Tygryski rozwiązywały zagadkę ,,Jaki dzisiaj mamy dzień?” Następnie wzięły udział w ,,Ścieżce matematycznej” – wykazały się bardzo dobrym refleksem. Kolejną zabawą było ćwiczenie grafomotoryczne ,,Para do pary”. Były również działania matematyczne z wykorzystaniem dużych kostek do gry. A oprócz tego budowaliśmy z klocków bryły, wykonywaliśmy pomiary naszych stolików, krzesełek i przeliczaliśmy objętość wody. Na koniec zajęć przedszkolaki wykonały piękne prace plastyczne ,,Figury geometryczne” z wykorzystaniem plasteliny. ( Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.