Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień olimpijczyka w grupie Skrzaty

Skrzaty 6️⃣marca obchodziły ” Światowy Dzień olimpijczyka”
dzieciom zostało przybliżone pojęcie olimpiady. Porównywaliśmy jak wyglądały kiedyś igrzyska olimpijskie, a jak wyglądają obecnie. Zapoznaliśmy się z konkurencjami występującymi na igrzyskach olimpijskich. Flaga olimpijska również już jest znana dzieciom.
W tym szczególnym dniu wszyscy z wielkim zapałem uczestniczyli w przedszkolnej olimpiadzie! Nie obyło się również bez celnych rzutów do kosza🏀 oraz trików piłkarskich niczym polscy sportowcy!⚽ Wszyscy na koniec wykonali wspaniałe medale oczywiście z miejscem pierwszym, bo w tym dniu każdy przedszkolak był zwycięzcą!🏅😉

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.