Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2020r. wszystkie dzieci uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki poznały historię  powstania Święta Pluszowego Misia. Układały sylwety misiów od najmniejszego do największego. Oglądały prezentację ,,Znane i nieznane misie’’. Bawiły się przy piosence ,,Stary niedźwiedź mocno śpi’’. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy medal. (Marzena Michno)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.