Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2019 r. wszystkie dzieci uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoimi ukochanym misiem. Po śniadaniu rozpoczęło się wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia. Przedszkolaki poznały historię Święta Pluszowego Misia, uczestniczyły w misiowej gimnastyce, ćwiczyły swoją spostrzegawczość podczas zabawy ,,Cień misia” oraz spróbowały swoich sił w zabawie dydaktycznej ,,Czym pluszowy miś różni się od niedźwiedzia?” (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.