Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Przedszkolaka

20 września w naszych oddziałach obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka.
W tym wyjątkowym dniu, każdy przedszkolak dostał słodką niespodziankę przygotowaną przez Pana Wójta. Wszystkie dzieci z apetytem zjadły pyszny upominek. W imieniu dzieci – Dziękujemy za taki miły prezent.
Po słodkim upominku zaprosiliśmy wszystkie przedszkolaki do jednej sali i zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Następnie dzieci uczestniczyły w zabawach tanecznych, pląsach, zabawach ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zabawach plastycznych, a najstarsza grupa ,,Tygryski” pokazała swoje umiejętności sportowe w ,,Wielkim Turnieju Sprawnościowym”.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.