Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Na tablicach znajdujących się na korytarzach usiadły zielono niebieskie motyle przypominające działania z tabliczki mnożenia. Przyniosły one również zadania do rozwiązania. Chętnych, aby je wykonać nie brakowało nawet wśród najmłodszych klas. Dzięki temu powstała piękna galeria prac. Ponadto uczniowie klas czwartych zagrali w matematyczne muchy. Emocje były wielkie co widać na zdjęciach. Piątoklasistów pochłonęło bingo. Szóstoklasiści siedząc w kręgu zagrali w “ja mam kto ma”. Siódmoklasiści przekonali się, że wykreślanka może być matematyczna, a odnalezienie odpowiedniego iloczynu to  nie lada wyzwanie. Uczniowie poznali wiele sposobów, aby powtórzenie tabliczki mnożenia było przyjemną zabawą. Wszystkie polecamy i zachęcamy, aby z nich często korzystać. 
Ewelina Irlik

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.