Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Dzień Ziemi

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego Misie rozmawiali z rodzicami w domu na temat Dnia Ziemi, wspólnie przypomnieli sobie jak i dlaczego segregujemy śmieci oraz wykonali pracę plastyczną pt. ,,Coś z niczego” z materiałów ekologicznych i surowców wtórnych. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.