Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Festiwal Nauki. Kraina eksperymentów kl. 1-3

17 czerwca, w Naszej szkole gościliśmy Panie z Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie. Klasy 1-3 zgłębiały tajniki dziedzin nauki, takich jak chemia oraz fizyka. Podczas zajęć dzieci były świadkami widowiskowych eksperymentów. Miały okazję do samodzielnego przeprowadzania doświadczeń oraz dowiedziały się różnych ciekawostek. Wzięły również udział w naukowych zabawach. Dzieci wracały z zajęć z uśmiechem, z wypiekami na twarzy i ogromnymi emocjami. (K. Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.