Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Generator Zdjęć do mLegitymacji

Szanowni Państwo,

wraz ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku szkolnego przypominamy, iż w związku z tym, iż Nasza szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja uczniowie  mają możliwość bezpłatnego korzystania z Generatora Zdjęć do mLegitymacji.

Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji umożliwia wykonanie niezbędnego zdjęcia przy pomocy dowolnego smartphona. Wystarczy zrobić zdjęcie, a Generator automatycznie wybieli tło oraz wykadruje zdjęcie tak, żeby spełniało ono wymogi dotyczące zdjęcia do mLegitymacji.

Odnośnik: Bezpłatny Generator Zdjęć do mLegitymacji

Z wyrazami szacunku

Joanna Komorowska

Dyrektor Szkoły

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.