Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

INNOWACJA ,,EKSPERYMENTY PRZEDSZKOLAKA’’

Innowacja pedagogiczna ,,Eksperymenty przedszkolaka’’ jest prowadzona w naszej grupie.

Głównym celem  innowacji   jest  rozwijanie ciekawości poznawczej  poprzez  kształtowanie u dzieci postawy  badawczej   i  poszukującej. Przedszkolaki będą  rozwijały potrzebę myślenia przyczynowo- skutkowego i rozszerzały swoje wiadomości. Działania edukacyjne oparte na dziecięcych eksperymentach i zabawach dydaktycznych o charakterze badawczym pozwolą; poznać świat wielozmysłowo, rozwinął koordynację manualno-wzrokową, dzięki nim dzieci nawiążą pozytywne relacje między sobą.  (M. Michno)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.