Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Innowacja pedagogiczna ,,Moje palce lubią harce”

10 października odbyły się pierwsze zajęcia z INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ ,,Moje palce lubią harce.” Zajęcia rozpoczęliśmy od piosenki na powitanie, która była połączona z ćwiczeniami na mięśnie brzucha i grzbietu następnie dzieci wykonały ćwiczenia rozmachowe i serie ćwiczeń precyzyjnych. Zajęcia zakończyliśmy ćwiczeniem manualnym usprawniającym małą motorykę – dzieci wyklejały plasteliną szablon liścia. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.