Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

OGÓLNOPOLSKA AKCJA pt: KARTKA DLA MEDYKA

W zdalnej pierwszej klasie wiele się dzieje, a tym razem uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji pt.: Kartka dla Medyka. Dzieci tworzyły kartki dla personelu medycznego. Akcja polegała na stworzeniu kartki lub rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników oraz innych pracowników medycznych za walkę z koronawirusem. Pierwszoklasiści wykazali się niezwykłą kreatywnością, wyobraźnią i ogromnym zaangażowaniem. Zapraszam do poniższej galerii. (K.Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.