Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Konkurs logopedyczny “Rozmowa z Moim Bohaterem”

Bardzo dziękuję wszystkim dzieciom, które brały udział w logopedycznym konkursie plastycznym „Rozmowa z Moim Bohaterem”. Wszystkie prace były piękne i pełne emocji. Szczególnie gratulacje dla Basi Olsińskiej i Alicji Filipek z klasy 3 – za zajęcie II i III miejsca oraz Adamowi Depcie z klasy 3 i Maksowi Zbróg z grupy Tygryski, których prace uświetniły kalendarz logopedyczny na rok 2024.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.