Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY

W oddziale przedszkolnym ,,Antonki” realizujemy międzynarodowy projekt edukacyjny ,,Mały Miś w świecie wielkie literatury.” Udział w projekcie przyczynia się w dużym stopniu do rozwoju czytelnictwa w naszym przedszkolu. Projekt stanowi atrakcyjną formę realizacji podstawy programowej – zarówno określonych w podstawie zadań przedszkola jak i osiągnięć dzieci.

W ramach projektu w 3 –latkach będziemy realizować po kolei następujące moduły: Mały Miś w świecie emocji, Dbamy o zdrowie z Mały Misiem, Zmisiowany Eko-kalendarz, Misiowe laboratorium ,,Czterech Żywiołów” i Mały Miś i super tajny projekt. (Monika Dymek)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.