Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek kl. 1-3

5 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu uczniowie klas I-III przebrali się za różnych bohaterów bajkowych, przynieśli rysunki ulubionych bajek oraz atrybuty postaci. Uczniowie wzięli udział w zabawach ruchowych przy muzyce, odgadywali atrybuty w zaczarowanym kuferku i tytuły bajek z jakich pochodzą ilustracje. Dużym zainteresowaniem cieszył się quiz muzyczny “Jaka to melodia?”. Na zakończenie zabaw i konkursów czekał słodki poczęstunek – cukierki:). To był kolorowy, radosny i bajkowy dzień. (M. Drużkowska-Kopeć)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.