Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Nagranie piosenki autorstwa p. Wojciecha Biernackiego

Ach, co to było za przeżycie! Niedawno mieliśmy możliwość nagrywać piosenkę autorstwa p. Wojciecha Biernackiego, naszego szkolnego psychologa, w krakowskim studio nagraniowym. Pod czujnym okiem fachowca p. Jerzego Zająca oraz ze wskazówkami kompozytora utworu “Pokojowe dziecko”, chórzystki nagrywały partie wokalne oraz instrumentalne. Mamy nadzieję wkrótce podzielić się efektami wizyty w studiu nagraniowym, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej (Barbara Hebda).

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.