Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Nowi Czytelnicy w bibliotece szkolnej

Pasowanie na Czytelnika, to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego pierwszoklasisty. Nastąpiło oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Głównym celem uroczystości było zachęcenie dzieci do wypożyczania książek i rozwijanie umiejętności czytania. Uczniowie klas I zapoznali się z regulaminem biblioteki, poznali zasady wypożyczania książek i złożyli też uroczyste ślubowanie.
Bibliotekarz Magdalena Moryc 
Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.