Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Odwiedziny autorki bajek i wierszy dla dzieci pani Ewy Stadtmüller

13 stycznia naszą szkołę odwiedziła autorka licznych bajek i wierszy dla dzieci pani Ewa Stadtmüller. Pani Ewa w zabawny i ciekawy sposób prezentowała pomysły na swoje książki. Dzieci rozwiązywały zagadki, wspólnie tworzyły wierszyki, słuchały rozmów kolorowych pacynek. Na zakończenie Pani Ewa Stadtmuller cierpliwie podpisywała zakupione książeczki, które będą nie tylko doskonałą pamiątką, ale i zachętą do czytania.
Spotkanie to było zorganizowane dzięki środkom pozyskanym z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.


M.Moryc


Ewa Stadtmuller #nprcz NPRCz 2.0 #biblioteka

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867