Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy- LEON

30 listopada (w piątek) uczniowie klasy II po raz pierwszy zmagali się z zadaniami w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Leon– edycja jesienna. Uczniowie wypełniali test z edukacji wczesnoszkolnej w zakresie zintegrowanych sprawności. Konkurs ten, ma na celu nie tylko sprawdzenie posiadanych wiadomości i umiejętności przedmiotowych uczniów, ale także zachęcenie i zmotywowanie uczniów do nauki. Zadania konkursowe przygotowywane są przez doświadczonych pedagogów zgodnie z podstawą programową. Konkurs wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów. Wzięło w nim udział 20 osób. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy wielu sukcesów.

(K. Woźniczka-Baran)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.