Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Pamiętajmy o bezpieczeństwie

13 września uczniowie klas 1-3 spotkali się z policjantem, który przypomniał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze – odblaskach, właściwym przechodzeniu przez jezdnię, zwracaniu uwagi na znaki drogowe. Sprawdził, czy dzieci wiedzą, jak zachować się w kontakcie z nieznajomymi oraz podczas spotkań ze zwierzętami. Przypomniał też o numerach alarmowych i sytuacjach, w których należy je wykorzystać.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.