Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Pasowanie na Przedszkolaka

30 października odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka”. Piękną, artystyczną scenografię jesienną przygotowała dla dzieci pani Agnieszka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej. Już na wstępie, dzieci powitały zgromadzonych gości śpiewając piosenkę w języku angielskim. Mali artyści zaprezentowali również jesienne wiersze. Dzieci zainspirowane pomysłem muzyką, przedstawiły interpretację utworu muzycznego wykonując taniec z chustami. Na zakończenie uroczystości rodzice z dziećmi włączyli się do wspólnej zabawy. W uroczystości wzięli udział: nauczyciele oraz Dyrektor-Joanna Komorowska. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale oraz drobne upominki. Rodzice wspaniale przygotowali uroczysty poczęstunek. Dziękujemy za przygotowania i czas, który wspólnie spędzili z nami.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.