Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Pasowanie na ucznia

W środę, 25 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie naszych Pierwszaków na uczniów. 
Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, a następnie odpowiedzieli na ważne pytania dotyczące naszego kraju i szkoły. Ten egzamin zdali na szóstkę. 
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała nasza Pani Dyrektor. W ten sposób Pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Antoniego Sewiołka w Czułowie. 
Kochani Pierwszoklasiści cieszymy się, że jesteście już pełnoprawnymi uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. 
Powodzenia! 

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.