Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Pokaz Mody Patriotycznej

W związku z ogłoszeniem roku 2021 Rokiem Konstytucji 3 Maja tydzień poprzedzający Majowe Święta był tygodniem patriotycznym. Dzieciaki poszerzały swoją wiedzę na temat Polski. W Przedszkolu odbył się także konkurs recytatorski pod hasłem “Każdy Przedszkolak to Mały Polak”, w którym wzięły również udział dzieci z naszej grupy. Na zakończenie tygodnia wszystkie dzieci ubrały się w stroje w naszych narodowych barwach i wzięły udział w Pokazie Mody Patriotycznej. 

Skrzaty stworzyły również Kodeks Małego Patrioty. 

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.