Szukaj
Close this search box.

Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Projekt edukacyjny – W Krainie Emocji

Od 21 października do 24 października realizowaliśmy projekt pt. ,,W Krainie Emocji.” Projekt miał na celu  przybliżyć dzieciom temat emocji, tego co czują w danej chwili a także rozwinąć u nich empatię i integrację społeczną.

Na pierwszych zajęciach rozmawialiśmy z dziećmi o uczuciu , które nam towarzyszy kiedy jesteśmy źli. Dzieci dowiedziały się jak mogą odreagować swoją złość oraz jak panować nad tym uczuciem.

Podczas drugiego spotkania ,,Antonki” analizowały uczucie radości – opowiadały, kiedy czują się szczęśliwe, co sprawia, że czują radość. Na koniec zajęć przedszkolaki wykonały pracę plastyczną ,, Szczęśliwa Rączką”, którą można podziwiać poniżej.

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867

Szukaj
Close this search box.