Szkoła Podstawowa

im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

PROJEKT ,,Poznajemy zawody”

Głównym założeniem projektu jest przybliżenie dzieciom wiadomości na temat wybranych zawodów. Przedstawienie wartości pracy w życiu człowieka, szacunku dla niej. W ramach projektu już od października organizowane są w naszym  przedszkolu comiesięczne zajęcia  na temat wybranego zawodu. Przedszkolaki poznały następujące zawody: leśnik, listonosz, górnik, szewc, sprzedawca.

(Marzena Michno)

Antoni Sewiołek 1893 - 1943

żołnierz BCh, syn ziemi czułowskiej, wierny Ojczyźnie,
poległ śmiercią bohatera z rąk hitlerowskiego okupanta

...życie warte jest tyle ile warte są ślady pozostawione tam, gdzie nie ma dróg...

Dariusz Fijałkowski

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka
Czułów 188
32-060 Liszki

NIP 9442212867